Yeşil Artvin Online Otobüs Bileti

Yeşil Artvin Hakkında

Yeşil Artvin

Yeşil Artvin İletişim

Telefon: (0466)-212-61-61
Telefon: 04662126161
Telefon: 04662121838
E-Posta: bilgi@yesilartvinekspres.com.tr
Website:

Adres:
Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi Keskin İşh. 36/B ARTVİN
1998 yılında Fatih Yıldırım tarafından kurulan firma, bugün 47 araçlık kadrosuyla hizmet veriyor. Yolcu memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir yolcu taşımacılığı hedefliyor. 1984 yılından sonra 3 büyük ilimize gidiş – dönüş seferler başlatan şirket, 2005 yılı itibariyle Kars, Erzurum, Ardahan, Rize, Trabzon ve Samsun’a da günlük seferler gerçekleştiriyor. Misafirlerinin huzur, güven ve mutluluğuna önem veren firmanın otobüsleri, 3 saatte bir mola vererek şoförihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlıyor. Şirketin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız,  Online-otobusbileti.com sitesini ziyaret ederek rezervasyon yaptırabilir satın alma işlemini  kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için yolcularına pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Online web sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Artvin’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Artvin’e buranın yerel firmasından otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için Online-otobusbileti.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Otobüslerde bulunan rahat koltuklarıyla, misafirlerinin konforunu göz ardı etmeyen şirket, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemiyle, konforla keyfi bir arada sunuyor. Yolculuk boyunca belirli zamanlarda televizyon yayını da yapan şirketimizin otobüslerinde, Digiturk yayını da yapılıyor. Yolcuların birbirilerini rahatsız etmemeleri adına her bir yolcusuna kulaklık hizmeti de sunan firma, yolculuk boyunca yine belirli zamanlarda müzik yayını da yapıyor. Genel müzik yayınının yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, kendi tercihlerine göre müzik dinleme olanağına sahipler. Ayrıca misafirler, yolculukları boyunca cep telefonlarını da diledikleri gibi kullanabiliyorlar. 

Tüm bunların yanı sıra yolcu güvenliğini de unutmayan firma, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Araç Filosu

•    Iveco Eurocity

•    Prenses

•    O403 Mercedes

•    Sultan

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

•    Transit

•    Mercedes

Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Yeşil Artvin, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Yeşil Artvin, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Şampiyon Dinlenme Tesisleri – Rize/OF

•    Gülyalı Hüsrem Dinlenme Tesisleri – Giresun

•    Güngör Dinlenme Tesisleri – Merzifon

•    Ulusoy Dağ Dinlenme Tesisleri – Sungurlu

•    Yücel Dinlenme Tesisleri – Sivrihisar

•    Onur Dinlenme Tesisleri – Tosya

•    Tursan Dinlenme Tesisleri – Düzce

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Firma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden firma, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Artvin’in tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın alabilirsiniz.Yeşil Artvin Ekspresin Yolcularına Sunduğu Olanaklar


Giderek büyüyen firma dört şehir arasında başladığı seferleri günümüzde Türkiye'nin birçok noktasına ulaşım sağlamaktadır.


Şehir içi ücretsiz servis olanakları ile müşterilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.


Müşterilerinin Can güvenliği için yolculuk sigortası yapmaktadır.


Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çalışanlarına hizmet içi eğitimler vermektedir.


Yolcu güvenliği için gerekli olan tüm güvenlik donanımlarına sahiptir. 


Ekspres anlayışı sayesinde yolcularına hızlı ve güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktadır.


Her dinlenme tesisi çıkışında su ve kolonya ikramları bulunmaktadır.


Yolculuk sırasında yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır.


Yolcuların Can güvenliği ve huzurlu olmaları için her 3 saatte bir dinlenme molası vererek şoför değişikliği yapılmaktadır.

Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Seferleri

Giresun - Ankara
Bursa - Artvin
Hopa - Ankara
Çarşamba - Ankara
Of - İstanbul
Arhavi - Ankara
Ordu - Ankara
Artvin - Ankara
Havza - Giresun
İstanbul (Anadolu) - Trabzon
Akçaabat - Ankara
Pazar - Erzurum
Terme - Ankara
Fındıklı - Erzurum
İstanbul - Arhavi
İzmit - Artvin
Ankara - Akçaabat
Bolu - Artvin
Sakarya - Arhavi
Eskişehir - Artvin
Fatsa - Ankara
Erzurum - Artvin
Artvin - Trabzon
Artvin - Erzurum
Erzurum - Rize
Samsun - Artvin
Erzurum - Hopa
Samsun - Eskişehir
Samsun - Ankara
Hopa - Erzurum
İzmit - Samsun
Trabzon - Ankara
Ankara - Giresun