Yeni Diyarbakır Seyahat Online Otobüs Bileti

Yeni Diyarbakır Seyahat Hakkında

Yeni Diyarbakır Seyahat

Yeni Diyarbakır Seyahat İletişim

Telefon: 444 06 21
Telefon: 04122342113
E-Posta: bilgi@yenidiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
Siverek Yolu, Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 11-12, Diyarbakır
Yeni Diyarbakır Seyahat Genel Tanıtımı

Yeni Diyarbakır Seyahat adından da belli olduğu gibi Diyarbakır merkezi olup birçokulaşım noktasına hizmet vermekte olan kurumsal bir firmadır. Sunduğu hizmet ve kalite ile birçok sefer düzenlemekte çok fazla noktaya seyahat imkânı sağlamaktadır. Konforlu ve son model araç sistemleri sayesinde rahat ve eğleneceli bir yolculuk yapmanız planlanmıştır. Deneyimli personel kadrosu ile yol boyunca hizmet sağlamaya devam edecek şekilde çalışmaktalar. Seyahat öncesi ve sonrası şehir içi servis imkânı, araç içinde gazete, sıcak soğuk içecek ikramları, uydu yayını, müzik yayını, internet erişimi olanakları sunulmaktadır. Yolculuğunuz boyunca güler yüzlü servis yapılarak sorularınız cevap bulmakta ve talepleriniz karşılanmaktadır. Kurumsal bir firma olarak tüm araç filosunda aynı kalite ve aynı konforu sunmak hedeflenmiş bu konuda özenle çalışılmıştır. Yeni Diyarbakır Seyahat ile yolculuk yapabilmek için şubelerinin bulunduğu yazıhanelerden veya Online-otobusbileti.com web adresimizden en uygun fiyatlarda biletnizi satın alabilirsiniz.


Yeni Diyarbakır Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Yeni Diyarbakır Seyahat son model araç filosu ve uzman kadrosuyla hizmet veren firmadır. Sizin de bu firmayı tercih etmeniz için çeşitli sebepleriniz olacaktır. Bu sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Şehir içi servis olanakları sayesinde merkez noktalara ulaşmanız ya da dönüşlerinizde varacağınız yere bırakılmanız sağlanır.
Konforlu ve son teknoloji araçlarla güvenli ve rahat ulaşım yapmanız sağlanır.
Araç içi düzenlemeler sayesinde keyifli yolculuğunuz planlanmıştır.
Sıkılmadan ve iyi bir seyahat yapabilmeniz için televizyon izleme, internete bağlanma gibi olanaklar tanınmıştır.
Seyahatiniz süresince sıcak soğuk içecek ikramı devam edecektir.

Yeni Diyarbakır Seyahat Özel Terminalleri

Yeni Diyarbakır Seyahat şehirlerarası birçok noktaya seyahat etmekte ve buralarda birçok terminalde yer alan yazıhaneleriyle hizmet vermektedir. Firma Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Antalya, Batman, Burdur, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Niğde, Osmaniye, Şanlıurfa, Sakarya, Uşak gibi il ve ilçelere hizmet vermektedir ve buralardaki güzergahlar üzerindeki terminallerde de çalışmaya devam etmektedir. Bilet almak için bu terminallerde bulunan yazıhanelere başvurabilir ya da telefonla da terminal çalışanlarından yardım alabilirsiniz.


Yeni Diyarbakır Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Eni Diyarbakır Turizm firma araçlarının tamamı teknolojik donanım ve ekipmana sahip araçlar olup müşteri odaklı düşünülerek takip ve düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlar uzun yol için tasarlanmış, geniş bagaj kapasiteli, klimalı, televizyon ve internet seçenekleri sağlanmış araçlardır. Otobüslerde mümkün olduğunca güvenliğiniz için gerekli tedbirlere yer verilmiş deneyimli personeller tarafından iyi bir yolculuk için her şey planlanmıştır.


Yeni Diyarbakır Turizm Bilet İptal Prosedürü

Biletinizi almadan önce ve alırken seferin ait olduğu firma, sefer tarihi ve saatini ve koltuk bilgilerini dikkatlice okumanız gerekir. Firma prosedürü gereği normal şartlarda tüm satışlar kesin ve iadesizdir. İnternet üzerinden alım yaparken seyahat edecek kişinin kendi adına alınması gerekir, bu bilgi internet üzerinden takip ya da kontrol edilebilir. Firma herhangi bir kuralsızlık durumunda işlemi ya da bileti haber vermeksizin iptal edebilir. Kurye ile bilet alımı isterseniz bu işlemden doğacak ek işlem ücreti sizden alınır ve işlem iadesi yapılamayabilir. Biletinizi seyahat saatine kadar saklamanız gerekir.


Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Seferleri

Diyarbakır - Adana
Antalya - Adana
İzmir - Adana
Afyonkarahisar - Adana
Gaziantep - Afyonkarahisar
Uşak - Adana
Isparta - Adana
Konya - Afyonkarahisar
Osmaniye - Adana
Batman - Adana
Hatay - Diyarbakır
Iğdır - Adana
Ankara - Diyarbakır
İzmit - Adana
Sakarya - Adana
Şanlıurfa - Adana
Adana - Ağrı
İskenderun - Diyarbakır
Siverek - Adana
Burdur - Adana
Ağrı - Adana
İstanbul - Birecik
Düziçi - İstanbul (Anadolu)
Gebze - Adana
Ceyhan - Antalya
Kırıkhan - Gaziantep
Mersin - Ağrı
Dörtyol - Gaziantep
Tarsus - Adana
Hilvan - Gaziantep
İstanbul (Anadolu) - Diyarbakır
Bismil - Antalya
Doğubeyazıt - Ağrı
Osmaniye - Diyarbakır
Diyarbakır - Şanlıurfa
Gaziantep - Diyarbakır
Osmaniye - Gaziantep
Diyarbakır - Gaziantep
Osmaniye - Şanlıurfa
Adana - Diyarbakır
Siverek - Gaziantep
Diyarbakır - Osmaniye
Gaziantep - İzmir
Şanlıurfa - Diyarbakır
Konya - Diyarbakır