Yeni Adana Turizm Online Otobüs Bileti

Yeni Adana Turizm Hakkında

Bilgi bulunamadı!

Yeni Adana Turizm İletişim

Telefon: 444 34 31
Telefon: 03224290030
E-Posta: bilgi@yeniadana.com.tr
Website:

Adres:
Merkez Otogar, No: 11, Seyhan, Adana

Yeni Adana Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
İki binli yılların başında, Adana’nın Yumurtalık semtinde kurulan Yeni Adana Seyahat şehirlerarası yolcu taşıyan seyahat ve turizm firmasıdır. Merkezi Adana’da bulunan firma günümüzde pek çok şehre ulaşım hizmeti sunmaktadır.Yeni Adana Turizm otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz Yeni Adana Turizm otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet ve Programları

Firmanın, yolcularına sağladığı herhangi bir yol kartı hizmeti yoktur. Fakat, online işlem gerçekleştirerek, hızlı ve vereceğiniz kimlik bilgilerinizin üst düzey güvenlik altında biletlerinizi sorunsuz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Firma, kendi bünyesine ait gazete veya dergiye sahip değildir ama firmanın, müşterilerine okumaları için güncel gündeme ait gazete veya dergi benzeri yazılı dokümanları, yolcuların seyahat esnasında oturdukları koltukların önlerinde ve arkalarında okunmaya hazır bir şekilde bulundurtmaktadır.

Servis hizmeti, seyahat esnasında yolculara su servisi yapılmasının ardından, çay, kahve ve gazlı içeceklerin yanında atıştırmalık olarak kek ve kurabiye ikramları yapmaktadır.

Firmaya ait otobüsler de ki her koltuğun arkasında bulunan televizyonlardan güncel filmleri izleyebilir, zevkinize göre müzik seçeneklerinden birini seçebilir ayrıca takip etmek istediğiniz televizyon kanallarından o saatte ki programları canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yeni Adana Seyahat otobüs firmasının sahip olduğu bir konaklama tesisi bulunmamaktadır ancak, firmanın şehirlerarası ulaşım esnasında mola verdiği konaklama tesislerinden örnek olarak;

Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri

Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri İstanbul-Ankara Karayolu üzerinde olup Düzce Kaynaşlı otoban çıkışı mevkiinde yer almaktadır. Bu tesiste hızlı yemek, market, unlu mamuller, yöresel ürünler dükkânı, LPG de satılan akaryakıt petrol istasyonu, mescit ve tuvalet bulunmaktadır.

Telefon: 0 380 544 36 01- 02- 03- 04
Fax: 0 380 544 36 05

Otobüs Filosu

Yeni Adana Seyahat firması bünyesinde sahip olduğu, firmayı tercih eden yolcuların rahat ve konforlu bir yolculuk süresi geçirmesi için dizayn edilmiş, içerisinde bir çok özelliği barındıran 75 otobüs ile seferlerini  aralıksız sürdürmektedir. 


Yeni Adana Turizm Otobüs Seferleri


Ankara - Adana
İstanbul - Adana
Niğde - Adana
Kayseri - Adana
Aksaray - Adana
İstanbul (Anadolu) - Adana
Sivas - Adana
İzmit - Adana
Antalya - Adana
Konya - Adana
Denizli - Adana
Bodrum - Adana
Osmaniye - Adana