Varan Turizm Online Otobüs Bileti

Varan Turizm Hakkında

Varan Turizm
Bilgi bulunamadı!
Varan Turizm Genel Tanıtımı

            1946 senesinde karayolları ulaşım sektörüne başlayan Varan Turizm, 70 yıllık tecrübesi ile yolcularına daima konfor ve rahatlık sunmaktadır. Kurulduğu günlerde İstanbul- İzmit arasından seferler düzenleyen şirket, günümüzde Türkiye genelinde acenteleri bulunan bir şirket konumundadır. 230’dan fazla bilet satış şubesi ve 350 araçlık geniş araç kadrosu ile kendini sürekli geliştirmekte ve acentelerine her gün bir yenisini eklemektedir. Uluslararası standartlar sunmakta ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan önemli hizmetler içerisinde yer almaktadır. Kendi bünyesindeki mola merkezleri yolculara özel olarak yeniden şekillendirilmeye gidilmiştir. Yenilikci özellikleri ile de bugünkü halini almıştır. Sektör içerisinde ilk olarak 1998 yılında ISO 9001 kalite sistem belgesin almış ve sunduğu konforu belgelemiştir.


Varan Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            Firma teknolojiye uygun özellikleriyle donattığı araçları ile sorunsuz ve kaliteli yolculuklar sunmaktadır. Bunla beraber seyir halinde iken yolcuların ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüştür. Varan Turizmi tercih etmek için beş önemli sebep bulunuyor.

Kişiye özel televizyon, uydu ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Cep telefonu kullanımı da serbest olmaktadır.
Her koltuk üzerinde bilgisayar kontrolü, emniyet kemeri bulunmaktadır. Ve hız limiti otomatik olarak kontrol edilmekte, hız limitini aşmayı önleyen sistem sayesinde de güvenli yolculuklar sağlanmaktadır.
Özel şöfor mahali bulunmaktadır. bundan dolayıdır ki  arazi şartları, iklim ve teknik özellikler anında şöförün ekranında yel almaktadır.
Otobüslerde filtre sistemi bulunuyor. Bu şekilde dışarıdan gelebilecek zararlı gazlar temizlenerek otobüs içerisindeki hava filtrelenmiş oluyor.
Varan Turizm otobüsleri içerisindeki klima sistemi sayesinde içerideki hava otuz saniyede bir yenilenmektedir.

Varan Turizm Özel Terminalleri

            İzmit merkezli olan Varan Turizm, Türkiye genelinde pek çokulaşım noktasında acentesi bulunmaktadır. Yolcular çağrı merkezi numaralarında ulaşarak anında bilet alabileceği gibi Online-otobusbileti.com web adresimizden de rezervasyonunuzu yaptırabilir.

Kocaeli merkez şubesi ( Adres: Otogar) (Tel: 0 262 311 6175)
İstanbul Esenler Şubesi ( Adres: Esenler Otogarı no: 127- 128) (Tel: 0 212 658 3005)
Ankara Aşti Şubesi (Adres: Ankara Şehirlerarası Terminali No: 13) ( Tel: 0 312 224 0172)
Bursa Gemlik Otogar Şubesi (Adres: Gemlik otogar terminali) (Tel: 0 224 513 8440)

Varan Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

            Varan Turizm otobüsleri içerisinde Setra modelleri konfor sunmanın yanı sıra, karlı yollarda ASR sistemi ile patinajı önlemektedir. Bu şekilde ani fren riski de ortadan kalkmaktadır. Vücut rahatlığı sağlayan özel koltuk tasarımları da yolcuların uzun seyahatlerinde konfor elde etmesini sağlıyor. Tüm koltuklarda TV, kişiye özel internet, uydu bağlantısı yer almaktadır. Genişletilmiş koltuk araları sayesinde rahatlık sunulmaktadır. Bagaj alanında iki katlı kompartmanlar bulunmakta, bu şekilde daha fazla bagaj taşıma kapasitesine sahip olmaktadır. Ayrıca 8 kanallık her koltukta bulunan radyolarda yolculara bireysel kullanım imkânı veriyor. Bunun yanında Travego model otobüsler dışında tüm obüslerde tuvalet imkanı da söz konusudur.


Varan Turizm Bilet İptal Prosedürü

            Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanları sayesinde yolculara tüm yolculuk boyunca kaliteli hizmetler sunulmaya özen gösteriliyor. Biletlerinizi iptal edebilmek için mutlaka 24 saat öncesinde birebir Varan Turizm acentelerine uğrayarak işlemler yaptırmanız gereklidir.

Varan Turizm Otobüs Seferleri

Samsun - Ankara
Kastamonu - İstanbul
Giresun - Ankara
Salihli - Ankara
İstanbul - Altınoluk
Ordu - Ankara
Balıkesir - Bursa
Merzifon - İstanbul
Edremit - Bursa
Çarşamba - Ankara
Manisa - İstanbul
Bulancak - Ankara
Ünye - İstanbul
İzmit - Fatsa
Çeşme - Ankara
Fatsa - Ankara
Gebze - Balıkesir
İstanbul (Anadolu) - Altınoluk
Bursa - Altınoluk
Dörtyol - Ankara
Terme - Ankara
Urla - İstanbul (Anadolu)
İskenderun - Ankara
Adana - İstanbul
Ankara - Bulancak
İstanbul - Ankara
Ankara - İstanbul
İstanbul (Anadolu) - Ankara
Ankara - İstanbul (Anadolu)
İstanbul - İzmir
İzmir - İstanbul
İstanbul - Manisa
İzmir - Ankara
İzmir - İstanbul (Anadolu)
Ankara - İzmir
İstanbul - Balıkesir
İstanbul - Bandırma