Turay Seyahat Online Otobüs Bileti

Turay Seyahat Hakkında

Turay Seyahat
Bilgi bulunamadı!

Turay Seyahat İletişim

Telefon: (0462)-325-06-06
Telefon: 04623250606
Telefon: 04623252941
E-Posta: info@turayseyahat.com
Website:

Adres:
Sanayi Mahallesi, Devlet Karayolu Caddesi, Otogar, No: 39-40, Değirmendere, Trabzon

Turay Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Turay Seyahat Genel Tanıtımı

            İlk olarak Trabzon- Erzincan güzergahında Tarhan Aygün ismi ile seyahate başlayan Turay Seyahat, 1973 yılında bu ismi almıştır. Amacı Karadeniz’den Güneydoğu’ya hatta Akdeniz’e kadar hizmet ağını geliştirmek ve bu alanda yolculara şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmaktır. Kendini sürekli yenileyen firma sektörünün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Seyahatlerde insanların yükselen ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni bir hizmet anlayışı geliştiren Turay Seyahat, daima müşterilerinin konfor ve rahatını sağlamaya çalışmaktadır. Yolcuların tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılanmaya çalışılması ile memnuniyetleri sürekli üst düzeyde tutmaya çalışılmaktadır. Firma müşterilerine daima konforlu bir yolculuk sunabilmek için her yeni çıkan modeli, araç filosuna katmakta ve yolcuların hizmetine sunmaktadır.Turay Seyahat otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz Turay Seyahat otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Turay Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            Yolculuk boyunca Turay Seyahat misafirlerinin konforunu sağlayabilmek için ikramdan araç konforuna pek çok özelliğe dikkat etmektedir. Bunlar arasında beş madde öne çıkar.

Uzun yolculuklar boyunca yolcuların rahat etmesi adına gerekli zamanlarda molalar verilmekte ve koltukların iç dizaynında daha geniş aralıklar tercih edilerek misafirlerin rahat etmesi sağlanmaktadır.
İkram kısmında misafirlere içecek ve ikram olarak farklı çeşitler sunulmaktadır. Her an yapılan su servisleri, gece gündüz fark etmeden yapılan çay ve kahve servisleri de yolcuların kendilerini evlerinde hissetmeleri için yapılmaktadır.
Sunulan Wi-fi hizmeti ile yolcuların istedikleri akıllı cihazlardan internete sınırsız olarak bağlanması söz konusudur.
Koltuk arkalarında yer alan TV’ler üzerinde radyo, uydu yayını, oyun, film gibi seçeneklerin tercih edilmesi de mümkün olacaktır.
Oluşabilecek her türlü soruna karşılık host ya da hostesler gerekli uyarıları yapmaktadır.

Turay Seyahat Özel Terminalleri

            Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz arasında seferler düzenleyen Turay Seyahatin bu noktalar üzerinde şubeleri bulunmaktadır. Rezervasyonlarınız için online şubeleri tercih etmekte mümkün olacaktır.

Trabzon Şubesi ( Tel: 0462 325 0606)
Gümüşhane Şubesi ( Tel: 0456 213 1759)
Erzincan Şubesi (Tel:  0446 214 21 30)
Sivas Şubesi (Tel: 0346 226 1761)
Kayseri Şubesi (Tel:  0352 332 6124)
Adana Şubesi (Tel:  0322 428 5161)
Şanlıurfa Şubesi (Tel:  0414312 5595)

Turay Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

      Turay Seyahat araç filosunda yer alan tüm otobüsler Mercedes olmaktadır. Yolcuların konfor ve rahatlığı adına teknolojik donanımlarla donatılmış bu araçlar daha geniş koltuk aralıkları ve daha modern görünümleri ile şehirlerarası seyahatlerde yolculara keyifli yolculuklar sağlamaktadır. Otobüslerde TV, Wİ-fi, USB girişleri, kulaklık ve radyo kullanımları gibi aranılan her ihtiyaca bireysel ya da genel çözümler sunulmaktadır. Evinizde oturur gibi dizinizi seyredebilir ya da en sevdiğiniz spor programını çayınızı yudumlarken takip edebilirsiniz.


Turay Seyahat Bilet İptal Prosedürü

      Seyahat tarihinizde değişiklik yapmak ya da biletinizi iptal etmek istediğiniz Turay seyahat şubelerine gelerek iptal talebinde bulunabilirsiniz. Karayolları Taşıma Yönetmeliği gereğince yetki belgesine sahip olan bireyler otobüs hareket saatinden 24 saat önce müracaatlarda bulunulması gereklidir. 24 saat öncesinde müracaat ettiğinizde ücretinizin tamamı iade edilmektedir. Hareket saatinden 12 saat önce müracaat ederseniz ise 6 ay geçerli olabilecek bir şekilde açık bilet düzenleme hakkına sahip olmaktasınız. Ancak aracın hareket saatinden sonra herhangi bir işlem yapılmayacaktır. Telefon ile bilet iptali gerçekleştirmekte mümkün olmayacaktır.


Turay Seyahat Otobüs Seferleri

Gümüşhane - Kelkit
Trabzon - Gümüşhane
Trabzon - Kelkit
Torul - Kelkit
Gümüşhane - Erzincan
Erzincan - Trabzon
Gümüşhane - Trabzon
Trabzon - Erzincan
Kelkit - Erzincan
Kelkit - Trabzon
Gümüşhane - Zara
Kelkit - Gümüşhane
Erzincan - Refahiye
Erzincan - Zara
Gümüşhane - Sivas
Sivas - Gümüşhane
Sivas - Trabzon
Zara - Erzincan
Trabzon - Refahiye
Trabzon - Sivas
Erzincan - İmranlı
Zara - Gümüşhane
Kelkit - Sivas
Sivas - Kelkit
Zara - Trabzon
Trabzon - Zara
Erzincan - Gümüşhane
Erzincan - Kahramanmaraş
Erzincan - Şarkışla
Erzincan - Sivas