Tufanbeyli Anadolu Turizm Online Otobüs Bileti

Tufanbeyli Anadolu Turizm Hakkında

Tufanbeyli Anadolu Turizm
Bilgi bulunamadı!

Tufanbeyli Anadolu Turizm İletişim

Telefon: 0322 321 55 99
Telefon: 03269998

Adres:
Cumhuriyet Mahallesi, Saimbeyli Caddesi, No: 34, Tufanbeyli, Adana
Tufanbeyli Anadolu Turizm Genel Tanıtımı

            2012 yılında hizmetlere başlayan Tufanbeyli Anadolu Turizm; Kayseri başta olmakta üzere Kahramanmaraş, Adana, Mersin, Çorum, Yozgat ve Samsun güzergâhlarında hizmetler sunan bir firmadır. Genç ve dinamik firma olarak yolcularının kaliteli bir seyahat geçirmesi için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş ve otobüsler bu ihtiyaçlara göre dizayn edilerek yolculara hizmetler sunulmaya başlanmıştır. Belirli alanlarda şehir içlerine servisleri bulunan firma konforlu ve rahat bir yolculuk için yolcularının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kendini sürekli geliştiren firma ardı ardına yeni adreslerde şubeler açmakta ve güzergâh sınırlarını her geçen gün daha da geliştirmektedir. İç Anadolu bölgesinin yeni yüzleri arasında yer alan Tufanbeyli Anadolu Turizm konforlu ve keyifli bir seyahat için Online-otobusbileti.com web adresimizden size uygun fiyatlarda otobüs biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz


Tufanbeyli Anadolu Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            İç Anadolu bölgesinin yeni yüzleri arasında yer alan Tufanbeyli Anadolu Turizm konforlu ve keyifli bir seyahat için yolcularına birçok avantaj sunuyor. Firmayı tercih etmeniz için beş sebep bulunmakta ve bunlar şu şekilde sıralanmaktadır.

Şehirlerarası yolculuklarınızda konforlu ve keyifli bir yolculuk sunan Tufanbeyli Anadolu Turizm, tüm koltukların arka kısımlarında bulunan TV donanımları ile sıkılmayacağınız bir yolculuk sunuyor.
Wi-fi hizmeti sunulmakta ve online olarak akıllı cihazlarınızdan internete bağlanma imkanı verilmektedir.
TV modülleri üzerinde yer alan USB girişleri ile kendi flash belleğinizdeki filmleri izleyebilir ya da müzikleri dinleyebilirsiniz. Hatta akıllı cihazlarınızın şarj sorununu USB girişleri ile ortadan kaldırabilirsiniz.
Güler yüzlü otobüs personeli tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesinde farklı alternatifler sunmaktadır.
Geniş bir ikram yelpazesi sunan Tufanbeyli Anadolu Turizm, yolculuklarınız boyunca evinizdeki konforun sağlanması için çabalamaktadır.

Tufanbeyli Anadolu Turizm Özel Terminalleri

            Online şubeler üzerinden istediğiniz her an bilet almak ya da rezerve etmek mümkün olmaktadır. Bunun yanında şubeler üzerinden doğrudan biletlerinizi almanızda mümkün olacaktır. Kayseri, Adana, Maraş gibi pek çok ilde şubeleri bulunmaktadır.

Kayseri Şubesi (Tel: 0352 327 00 65)
Gaziantep Şubesi (Tel: 0342 328 9890)
Adana Şubesi (Adres: Cumhuriyet mah. Saimbeyli cad. no:34)    (Tel: 0322 321 5599)
Bilecik Şubesi (Tel: 0414 652 0017)
Tufanbeyli Şubesi (Tel: 0322 781 8414)
Şanlıurfa Şubesi (Tel: 0414 313 0038)
Kahramanmaraş şubesi (Tel: 0344 235 4141)

Tufanbeyli Anadolu Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

            Tufanbeyli Anadolu Turizm araç filosu içerisinde yer alan tüm otobüsler Mercedes Travego marka olmaktadır. Oldukça modern ve teknolojik donanımlarla dolu olan bu otobüsler yolcuların konforu için geniş aralıklardan oluşmaktadır. Konfor adına ayaklarının alt kısmına gelecek şekilde ayarlanan ayaklıklar, havalandırmalar ve her koltuğun arka kısmında bulunan TV modülleri keyifli bir yolculuk için düşünülen detaylar arasında yer alıyor. Uydu yayını bu TV’lerden takip edilebiliyor. Bu şekilde evinizdeki konforu bulabilir, kendinizi evinizde hissederek yolculuklar yapabilirsiniz.


Tufanbeyli Anadolu Turizm Bilet İptal Prosedürü

            Online siteler üzerinden çok pratik bir şekilde bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde biletinizi satın alabilirsiniz. Seyahat tarihinizde yaşanan değişikliklerde anında firmanızı haberdar ederek biletinizin tarihini değiştirebilir ya da tamamen iptal edebilirsiniz. Ancak bunu seyahat tarihinden en az 24 saat içerisinde yapmanız gereklidir. Bilet üzerindeki tarih geçtikten sonra biletinizin parasını geri iade almanı mümkün olmayacaktır. Bu nedenle yaşanan değişikliklerde anında Tufanbeyli Anadolu Turizm şubelerine gelerek işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gereklidir.

Tufanbeyli Anadolu Turizm Otobüs Seferleri

Birecik - Kayseri
Gaziantep - Şanlıurfa
Göksun - Gaziantep
Göksun - Kayseri
Göksun - Şanlıurfa
Kahramanmaraş - Kayseri
Kahramanmaraş - Şanlıurfa
Kayseri - Birecik
Kayseri - Gaziantep
Kayseri - Kahramanmaraş
Kayseri - Narlı
Kayseri - Saimbeyli
Şanlıurfa - Gaziantep
Şanlıurfa - Göksun
Şanlıurfa - Kahramanmaraş
Şanlıurfa - Kayseri
Tufanbeyli - Adana