Topçam Turizm Online Otobüs Bileti

Topçam Turizm Hakkında

Topçam Turizm

Topçam Turizm İletişim

Telefon: 444 00 60
Telefon: 0(356) 214 11 42
Fax 0(356) 212 86 8
E-Posta: topcam@topcam.com.tr
Website:

Adres:
Cumhuriyet Meydanı Buzluk Sok No:5 Merkez/TOKAT/TÜRKİYE

Topçam Turizm Seferleri

Topçam Turizm Hakkında


Topçam Turizm Ankara, Tokat ve İstanbul seferleri ile ulaşım hizmetine başlamış bir otobüs firmasıdır. 61 yılında kurulan firma giderek büyümüştür. 1972 yılından itibaren sefer sayısı sadece 3 ile olan bu sayıyı 26 ya çıkartmıştır. Bu iller Afyon, Uşak, İzmir, Eskişehir, Bursa, Burdur, Antalya, Alanya, Denizli, Aydın, Muğla, Marmaris, Samsun, Sivas, Kayseri, Niğde, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Manisa' dır. Firma bu şehirlere her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Günümüzde ise Türkiye'nin 45 noktasına ulaşım sağlamaktadır. Topçam seyahatin Türkiye'de toplam 250 şubesi bulunmaktadır. 24 araçtan oluşan filosu ve 40 tane servis aracı bulunmaktadır. Topçam Turizm birçok vatandaşımıza da iş olanağı sunmaktadır. Öyle ki Türkiye genelinde 850, Tokat genelinde ise 270 personeli bulunmaktadır. Topçam Turizm kalite politikası seni memnuniyetini sağlayarak müşteri devamlılığını sağlamaktır. En ekonomik fiyatlarla standartların üzerinde bir hizmet sunmayı kendisine görev edilmiştir. Kurulduğu yıldan itibaren müşterilerine ara vermeksizin iyi hizmeti sunmaktadır. Sektör İçerisinde bulunduğu bölgede birçok ilke imza atmıştır. Topçam Turizmin bünyesinde olan bütün araçlar Öz mal varlığıdır. Bundan dolayı müşterilerine en iyi hizmeti vermek Topçam Turizm için daha kolaydır. 


1961 yılında çıktığı ulaşım hizmetinde ilk yaptığı sefer Tokat Ankara Seferidir. Daha sonra ise 1967 yılında da İstanbul seferi düzenlemiştir. Bu seferlerle çıktığı yolda çok yol kat ederek tüm Türkiye'ye ulaşım sağlama imkanı bulmuştur. Köklü bir firma olan Topçam Turizm değişen çağın yapısına ayak uydurarak müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. 


Topçam Turizmin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar


Yolculuğu tek başına yapmak isteyen müşteriler için özel olarak dizayn edilmiş 2+1 otobüs seçenekleriyle hizmet vermektedir.


Ergonomik ve konforlu koltuk ve kol koçakları sayesinde yolcuların rahatları sağlanmaktadır.


Koltuk arkalarında bulunan ayak koyma yerleri ile ayak sağlığınızı korumakta ve rahatlamasını sağlamaktadır.


Araç içindeki elektrik prizleri sayesinde her türlü elektronik aletinizi kolayca şarj etme imkanı sunar


Online bilet sistemi sayesinde müşterilerine şubelere gelmeden bilet alma imkanı sağlar.


24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sayesinde istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.


Ücretsiz şehir içi servisleriyle ulaşım kolaylığı sağlar.


Ücretsiz ve sınırsız internet sayesinde keyifli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur.


1961 yılında kurulan firma, kurulduğu ilk yıl 2 otobüsle Tokat - Ankara ve Ankara - Tokat seferleriyle hizmet vermeye başladı. 1972 yılı itibarıyla sırasıyla, Afyon - Uşak - İzmir - Eskişehir - Bursa - Burdur - Antalya - Alanya - Denizli - Aydın - Muğla - Marmaris - Samsun - Sivas - Kayseri - Niğde - Adana - Mersin - Kahramanmaraş - G.Antep - Şanlıurfa ve Manisa seferlerini açarak hizmetlerine devam ediyor. Bugün Topçam Turizm, Türkiye'nin 45 noktasınsa 250 şubesiyle, 24 araç filosuyla, 40 servis aracıyla Türkiye genelinde 850, Tokat genelinde 270 personeliyle hizmet veriyor. Kalite politikasını sınırsız misafir memnuniyeti sağlamak esası üzerine kuran Topçam, bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsiyor. Topçam Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, Online-otobusbileti.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Topçam Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Tokat'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Tokat'a Topçam Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Firmanın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için Online-otobusbileti.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Topçam'ın araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar ve yine sisteme kayıtlı olan oyunları oynayabiliyorlar. Ayrıca bazı araçlarda WC’de bulunuyor. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Topçam'ın bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Şirket, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler.

Topçam, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında misafirlerine servis hizmeti de sağlıyor. Topçam, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Şirket, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Otobüs Filosu

•    Neoplan

•    Man Lions

•    Fortuna Man

•    Cityliner

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Topçam , her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden firma, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Tokat'ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Topçam Turizm otobüs biletini Online-otobusbileti.com web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Topçam Turizm Otobüs Seferleri


Ankara - Amasya Otobüs Bileti
Turhal - Adana Otobüs Bileti
Ankara - Turhal Otobüs Bileti
Tokat - Samsun Otobüs Bileti
Tokat - İstanbul (Anadolu) Otobüs Bileti
Bursa - Tokat Otobüs Bileti
Kayseri - Amasya Otobüs Bileti
Tokat - Ankara Otobüs Bileti
Çorum - İzmir Otobüs Bileti