Star Mardin Turizm Online Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm Hakkında

Star Mardin Turizm
Bilgi bulunamadı!
Mardin, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehridir. Büyükşehir statüsünde bulunan Mardin'in Suriye ile sınır komşusudur. Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Şırnak komşu illeridir. Bu illerin mesafelerinden dolayı gidiş geliş yapmak oldukça kolaydır. Mardin tarihi yapılar konusunda oldukça zengin bir şehirdir. Şehirde geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok medeniyetin izlerini taşıyan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri pek çok eser bulunmaktadır. Mardin İpek yolu güzergahında olduğundan il sınırları içerisinde beş adet han ve bir adet kervansaray bulunmaktadır. Mardin'de bulunan bu güzellikleri görmek için yerli ve yabancı pek çok turist bu bölgeye gelmektedir. Seyahat sırasında yolcuların en büyük yardımcısı ise Star Mardin turizmdir. Güvenli yolculuk hizmetiyle sıkça tercih edilen bir firmadır.


Star Mardin Turizm Hakkında


Mardin merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolunda ulaşımı sağlayan bir otobüs şirketidir. Güvenli, kaliteli ve huzurlu yolculuklar için tercih edilen isim haline gelmiştir. Kendini kanıtlamış bir marka haline gelmiş bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Ve bu ilke doğrultusunda müşteri memnuniyeti için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini ve müşterilerinin beklentilerinden daha fazlasını karşılamak adına yeniliklere açık bir firmadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde tercih edilen firma olduğu gibi Türkiye'nin pek çok noktasında da tercih edilmektedir. İşinin uzmanı dinamik bir ekip ile hizmet vermektedir. Firmada çalıştırılacak personelinde titizlikle seçmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir.Star Mardin Turizm otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz Star Mardin Turizm otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Star Mardin Turizm'in Misyonu


Yolcuların değişen beklentilerine karşı zaman içerisindeki en uygun çözümleri geliştirerek güvenli ve kaliteli bir hizmete yolculara sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için müşterilerin ihtiyaçları dahilin de beklentilerini gerçekleştirmek firmanın misyonudur.


Star Mardin Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güvenli bir yolculuğun aranan adresi olan Star Mardin turizm yolcularına konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Ergonomik koltuklar ile yolculuğunuz oldukça rahat geçecektir. Güler yüzlü personel tarafından yol boyunca sizlere de sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılacaktır.


Star Mardin Turizmin Seferleri


Firmanın Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri bulunmaktadır. Firmadan otobüs bileti almak artık oldukça kolaydır. Star Mardin turizm adıyla internette bulunan bir sayfasından artık oturduğumuz yerden biletinizi alabilirsiniz. Bu sayfada seferleri, seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz.

Cizre - Viranşehir
Şırnak - Kızıltepe
Şırnak - Mardin
Mardin - Viranşehir
Cizre - Kızıltepe
Derik - Adana
Derik - Gaziantep
Mardin - Düziçi
Nusaybin - Gaziantep
Nusaybin - Kızıltepe
Nusaybin - Viranşehir
Şanlıurfa - Nizip
Cizre - Mardin
Cizre - Düziçi
Adana - Viranşehir
Ceyhan - Mardin
Ankara - Kızıltepe
Ankara - Mardin
Ankara - Nusaybin
Ankara - Birecik
Ankara - Şanlıurfa
Ankara - Viranşehir
Ankara - Cizre
Ankara - Silopi
Ankara - Şırnak
Gaziantep - Derik
Gaziantep - Kızıltepe
Gaziantep - Nusaybin
Gaziantep - Aksaray
Gaziantep - Silopi