Star Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Star Diyarbakır Hakkında

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır İletişim

Telefon: (0412)-444-21-21
Telefon: 4442121
E-Posta: star@stardiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
Fırat mah Urfa bulvarı şehirler arası otobüs terminali No:210/7-8 Kayapınar/Diyarbakır/TÜRKİYE
Star Diyarbakır Turizm Genel Tanıtımı

2001 yılından bu yana hizmet vermekte olan Star Diyarbakır Turizm kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan bir otobüs firması olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Kendisini sürekli olarak ileriye taşıyacak adımlar atmaya özen gösteren firma bünyesinde çalışmakta olan elemanların kendisi ile aynı gayeler ile hareket etmesine özen göstermektedir. Bu sebeple çalışan kadroları oluşturulurken oldukça titiz davranılmış olup firma prensipleri ile uygun düşmeyen elemanlar ile çalışılmamaya özen gösterilmiştir. Firma kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.Sizde firmamızın otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz Star Diyarbakır Turizm otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Star Diyarbakır Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Star Diyarbakır Turizm ile seyahat etmeyi tercih etmeniz için onlarca sebep içerisinden en çok önem arz eden beş tanesi şu şekilde sıralanabilir:

Star Diyarbakır Turizm insana değer veren bir yapıya sahip olup yolculuk boyunca sizlere sunulan saygı ve hizmet kalitesinin kati suretle aynı seviyede ve iyi şartlarda kalmasına özen göstererek tüm yolculuğunuzun konforlu ve rahat bir biçimde geçmesini sağlamaktadır.
Star Diyarbakır Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özelliklere sahip olup yolculuk esnasında yolcularına koltuk arkası TV’ler ile uzun yolculukların  keyifli bir biçimde geçmesine olanak tanımaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmakta olan Star Diyarbakır Turizm bu anlamda müşterilerinin eleştiri ve yorumlarına kulak vererek eksiklerini tespit etmekte ve bu eksiklikler içerisinden makul ve tamamlanabilir olanları tamamlamaya ve gidermeye yönelik çalışmalar yapmaya özen göstermektedir.
Çalışanların tümü güler yüzlü kişiler olup bunun yanı sıra dürüst ve saygılı kişiler olup yolculuğunuz boyunca sorunlarınız ile özenle ilgilenmekte ve sorunsuz bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır.
Yolculuğunuzun güvenlikli bir biçimde bildirilen varış saatinde tamamlanabilmesi için önlemler alınmakta ve seferlerin konusunda uzman ve deneyimli şoförler ile gerçekleştirilmesine dikkat edilmekte varış noktanıza en hızlı ve en güvenilir biçimde ulaşmanız sağlanmaktadır.

Star Diyarbakır Turizm Özel Terminalleri

Star Diyarbakır Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için özel olarak belirlenmiş peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bu peronlar haricinde kullanılan ayrı bir özel terminali bulunmamaktadır. Bilet temini yahut yolculuğunuz ile ilgili detaylar için ise şubelerde yahut terminallerde yer alan yazıhanelerden yardım alabilirsiniz. Ayrıca online almış olduğunuz biletlerin dökümü için de bu noktalara başvurarak bilet dökümü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Star Diyarbakır Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Modern özelliklere sahip olan otobüslerden oluşmakta olan Star Diyarbakır Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü yolculara iyi hizmet sunabilmek için özenle seçilmiştir. Otobüslerde yolcuların keyifli zaman geçirebilmesi için koltuk arkası TV izleme imkanı, kulaklıklar ile müzik dinleme yahut buna benzer aktiviteler yapma imkanı, kablosuz internet kullanımı ve USB girişi imkanı bulunmaktadır. Buna ek olarak araç içerisindeki hava düzenli aralıklar ile hava filtreleri yardımı ile temizlenmektedir. Bu sayede astım ve alerji problemi bulunan yolcular rahat bir biçimde seyahat edebilmektedir.


Star Diyarbakır Turizm Bilet İptal Prosedürü

Star Diyarbakır Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğunda almış olduğunuz bileti sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminallerde bulunan Star Diyarbakır Turizm yazıhanelerine teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

Star Diyarbakır Turizm Otobüs Seferleri

Malatya - Ankara
Şanlıurfa - Adana
Ankara - Diyarbakır
Elazığ - Ankara
Batman - Adana
Antalya - Adana
Bitlis - Batman
İzmir - Adana
Kayseri - Diyarbakır
Siverek - Adana
Kırşehir - Diyarbakır
Uşak - Adana
Van - Adana
Erzurum - Ardahan
Anamur - Mersin
Bursa - Ankara
Yalova - Ankara
İstanbul - Aksaray
Kahramanmaraş - Diyarbakır
Alanya - Adana
Ardahan - Erzurum
Iğdır - Adana
İstanbul (Anadolu) - Aksaray
Afyonkarahisar - Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
Bingöl - Diyarbakır
Adana - Ağrı
Ağrı - Adana
Manavgat - Adana
Birecik - Adana
Ergani - Bayburt
Mersin - Ağrı
Orhangazi - Ankara
Osmaniye - Ağrı
Rize - Batman
Sakarya - Diyarbakır
Salihli - Adana
Silifke - Antalya
Bolu - Diyarbakır
Tarsus - Anamur
Ceyhan - Antalya
Doğubeyazıt - Diyarbakır
Of - Diyarbakır
Gümüşhane - Batman
Bayburt - Batman
İnegöl - Elazığ
Bismil - Ankara
İzmit - Aksaray
Kars - Bingöl
Taşucu - Alanya
Trabzon - Aşkale
Ahlat - Diyarbakır
Turgutlu - Konya
Diyarbakır - Şanlıurfa
Diyarbakır - Gaziantep
Diyarbakır - Osmaniye
Adana - Diyarbakır
Diyarbakır - Adana
Gaziantep - Tarsus
Diyarbakır - Bitlis