Star Batman Online Otobüs Bileti

Star Batman Hakkında

Star Batman

Star Batman İletişim

Telefon: (0488)-444-72-72
Telefon: 4447272
E-Posta: bilgi@starbatman.com
Website:

Adres:
Ahmet Necdet Sezer Bulvarı, Yeni Otogar, No: 3, Batman
Star Batman Turizm Genel Tanıtımı

Star Batman Turizm kurulduğu günden bu yana kendisine edinmiş olduğu prensipler ile sürekli olarak ileriye dönük çalışmalar yapmakta olan bir firma olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Öncelikli amacı ileriye dönük gelişmeler göstererek yolcularına kaliteli hizmet sunmak olan firma bu anlamda yenilikçi bir bakış açısı ile ilerleme göstermeye özen göstermektedir. Otobüs filosunda yer alan modern otobüsler ile yolcularına konforlu hizmet sunan firma aynı zamanda kadrosunu oluştururken de oldukça titiz davranmıştır. Kadrosunda yer alan elemanların tümü saygılı, dürüst ve güler yüzlü personellerden oluşmakta olup müşteri ilişkileri konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Tüm yenilikleri ve çalışmaları ile sürekli olarak ilerleme göstermekte olan Star Batman Turizmin en uygun biletleri Online-otobusbileti.com web adresimizde bulunmaktadır.Sizde işlemlerinizi online gerçekleştirerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Star Batman Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Star Batman Turizm yolcularının tümüne aynı oranda değer vermekte ve her bir yolcunun özel olduğunu düşünerek tüm yolculara aynı saygı, özen ve güler yüz ile hizmet sunmakta olan eşitlikten yana bir firmadır.
Star Batman Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özelliklere sahip olan donanımlı otobüslerden oluşmakta olup yolcularına konforlu, kaliteli ve güvenlikli bir yolculuk imkanı sunarak huzurlu bir yolculuk geçirilmesini sağlamaktadır.
Star Batman Turizm bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü güler yüzlü hizmet kalitesini benimsemiş olup iş ahlakına önem vermekte olan ve saygılı bir biçimde iletişim kurarak hizmet vermekte olan personellerdir.
Star Batman Turizm sürekli gelişmeyi kendisine amaç edinmiş bir firma olup eksiklerini belirleyip bu eksikleri tamamlarken müşteri yorumlarını ve eleştirilerini göz önünde bulundurarak yolcuların beklenti ve isteklerini karşılayacak özelliklere sahip olmayı amaçlamaktadır.
Star Batman Turizm seyahat esnasında yüksek güvenlik önlemleri alarak yolcuların can ve mal sağlığını korumaya özen göstermekte ve deneyimli ve uzman şoförler ile seferler düzenleyerek can ve mal güvenliğinizi korumakta ve bu doğrultuda yolcularına güvenlikli bir seyahat imkanı tanımaktadır.

Star Batman Turizm Özel Terminalleri

Star Batman Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için özel olarak belirlenmiş peronlarda hizmet vermektedir. Bu peronların bilgisini biletlerinizin üzerinde bulabileceğiniz gibi terminal içerisinde yer alan yazıhanelerden de edinme şansınız bulunmaktadır. Bilet temini ya da bu gibi konular için şube yahut terminallerde yer alan Star Batman Turizm yazıhanelerine başvurabilir ve tüm sorunlarınız ile ilgili olarak hizmet alabilirsiniz.


Star Batman Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Star Batman Turizm filosunda bulunan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip otobüsler olup yolculara kaliteli hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiştir. Otobüslerde koltuk arkası TV ekranı, kulaklık, USB girişi, rahat koltuk seçeneği, klima gibi donanımlar bulunarak yolculuklarınızın modern şartlar altında rahat bir biçimde geçmesi sağlanmaktadır.


Star Batman Turizm Bilet İptal Prosedürü

Star Batman Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda iptal prosedürünün uygulanabilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce biletinizi yazıhanelerden bir tanesine teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Online yollar ile bilet aldı iseniz dökümü yapılmadığı sürece biletinizi yine online olarak iptal ettirme şansınız bulunmaktadır.

Star Batman seyahat Otobüs Seferleri

Gaziantep - Diyarbakır
Gaziantep - Batman
Diyarbakır - Adana
Diyarbakır - Gaziantep
Ankara - Batman
Adana - Diyarbakır
Ankara - Gaziantep
Şanlıurfa - Gaziantep
Ankara - Adana
Şanlıurfa - Adana
Adana - Gaziantep
Ankara - Diyarbakır
Ankara - Şanlıurfa
Ankara - Aksaray
Batman - Gaziantep
Adana - Şanlıurfa
Konya - Diyarbakır
Aksaray - Batman
Batman - Ankara
Gaziantep - Adana
Diyarbakır - Ankara
Şanlıurfa - Batman
Diyarbakır - Batman
Batman - Diyarbakır
Diyarbakır - Konya
Konya - Gaziantep
Gaziantep - Konya
Diyarbakır - Şanlıurfa
Diyarbakır - Malatya
Diyarbakır - Osmaniye
Malatya - Diyarbakır
Konya - Adana
Adana - Konya
Şanlıurfa - Ankara
Adana - Batman
Konya - Batman
Konya - Şanlıurfa
Gaziantep - Şanlıurfa
Adana - Ankara
Gaziantep - Ankara
Şanlıurfa - Konya
Ankara - Osmaniye
Aksaray - Gaziantep
Şanlıurfa - Antalya
Konya - Osmaniye
Osmaniye - Batman
Elazığ - Batman
Şanlıurfa - Mersin
Antalya - Şanlıurfa
Gaziantep - Antalya
Antalya - Diyarbakır
Elazığ - Malatya
Diyarbakır - Mersin
Adana - Siverek
Şanlıurfa - Osmaniye
Osmaniye - Ankara
Diyarbakır - Antalya
Gaziantep - Alanya
Aksaray - Diyarbakır
Osmaniye - Şanlıurfa