Otobüs Bileti Sorgulama ve İptal

Bilet Sorgulama ve İptal

Biletinizi sorgularken sadece soyadınızı giriniz.
İsim ve soyisminizi beraber girmeyiniz!

Telefon Numaraları

Metro Turizm biletleri için iptal, iade ve değişiklik işlemleri taşıyıcı firmaların çağrı merkezleri üzerinden yapılmaktadır.

Metro Turizm:0850 222 34 55

Bilet İptal ve İade Şartları

İptal olan veya iade edilen biletlerin geri ödemelerinin kredi / banka kartına yansıması 3-5 (en fazla 7 gün) iş günü sürebilmektedir. Ücretin belirtilen süre içerisinde, kredi kartı hesabınıza yansımaması durumunda, iletişim formu'nu doldurabilir veya 0850 360 32 58 numaralı hattımızı, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Bilet.com'dan satın aldığınız 170 firmanın otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. 1 saat kala iptal ve iade yapılamayan otobüs firmaları ise şöyledir; Bu işlemi Adıyaman Gülaras, Adıyaman Ünal, As Turizm, Bayburt Turizm, Cesur Bingöl, Elazığ Hazar Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Has Turizm Ltd., Isparta Petrol, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Köksallar, Lider Adana Seyahat, Lider Muş Tur, Lüks Barış Turizm, Lüks Erova Turizm, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Mis Amasya, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Özlem Adana Turizm, Safran Turizm, Siirt Petrol, Star Batman, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Turay Turizm, Ulusoy Seyahat, Villa Seyahat, Yeni Adana, Metro Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat, Efetur, Nilüfer, Kale Seyahat, Lüks Artvin Seyehat, Sakarya VIB, Balıkesir Uludağ hariç, diğer otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alınan biletler/biniş kartı, sadece üzerinde yazılı tarih, saat ve güzergâh için geçerlidir. Üzerinde yazılı gün, saat ve güzergâhta kullanılmayan ve zamanında kullanılmayan biletler geçersiz sayılır.

Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir.

Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez. Bu durumda taşıyıcı firmanın çağrı merkezini arayarak bilgi alabilir veya firmanın satış ofisine uğrayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilette belirtilen seferi düzenlemek taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır. Seferler, taşıyıcı firma tarafından çeşitli sebeplerle iptal edilebilir veya ertelenebilir. Bir seferin iptalinde ya da ertelendiğinde uygulanacak prosedür taşıyıcı firma tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal veya erteleme halinde taşıyıcı firma şubelerinden ve taşıyıcı firma çağrı merkezinden bilgi alınabilir.

3 Adımda Otobüs Bileti

Tüm Otobüs Firmalarının Online Otobüs Biletlerini Kolaylıkla 3 Adımda Satın Alabilirsiniz

Bilet Sorgula