Sinop Birlik Online Otobüs Bileti

Sinop Birlik Hakkında

Sinop Birlik

Sinop Birlik, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Küçük bir işletme olarak kurulduğu günden beri gelişimine ve kalitesini arttırmaya sürekli devam eden firma, başlangıçta yaptığı kısıtlı seferleri gün geçtikçe arttırmaktadır. Firma, 1983 yılında Necmettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. Firma kurulduğu yıllarda kendine ait sadece 4 araç ile hizmet sağlamasına karşın, yolcularının taleplerini düzgün ve zamanında yerine getirebilmek için otobüs filosunu giderek zenginleştirmiştir. Ankara ve İstanbul gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlayan firma sonraları ulaşım ağı içerisine Samsun ve Trabzon’u da eklemiştir. 

 2004 ve 2005 yıllarında Sinop Birlik bünyesinde yeni isimleri ağırlamaya başlamıştır. Yeni isimlerin yönetime katılması ve çevresel yatırımları sayesinde yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren firma büyüme hızını giderek arttırmıştır. Şirket, yolcularına çağın standartlarında, yüksek hizmet kalitesi ile yardımcı olabilmek için her zaman sektörde yaşanan yenilikleri takip etmeyi kendine amaç edinmiştir. Bu gelişim süreci boyunca koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeyerek, yolcularının güvenini kazanmış ve her zaman için güven ve huzur dolu seyahatler sağlamayı temin etmiştir. ,İyi işlerin öncelikle, temelde insan prensibinden geçtiğini bilen firma, çalışanları, yönetim kadrosu ve müşterileri ile bir sinerji yakalayarak hizmet sektöründeki yaşamına devam etmektedir.
İndirimli fiyat avantajlarımızdan yararlanmak ve konforlu bir yoluluk geçirmek için  Online-otobusbileti.com web adresimizi zeyaret ederek Sinop Birlik otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilirsiniz.

Sinop Birlik Otobüs Seferleri

Samsun - Sinop
Samsun - Gerze
Bafra - Sinop
Gerze - Bafra
Sinop - Samsun
Bafra - Gerze
Gerze - Samsun
Sinop - Bafra
Samsun - Ordu
Samsun - Giresun
Kastamonu - Gebze
Sakarya - Sinop
Sakarya - Kastamonu
Kocaeli - Sinop
İstanbul - Sinop
Ayancık - Kastamonu
Boyabat - Ankara
İstanbul - Boyabat
İstanbul - Kastamonu
Sinop - İstanbul
Sinop - Kastamonu
Sinop - İstanbul (Anadolu)
Sinop - Ankara
Gerze - İstanbul
Gerze - İstanbul (Anadolu)
Boyabat - İstanbul
Kocaeli - Kastamonu
Gebze - Sinop
İstanbul (Anadolu) - Sinop
İstanbul (Anadolu) - Kastamonu