Şimşek Seyahat Online Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat Hakkında

Bilgi bulunamadı!

Şimşek Seyahat İletişim

Telefon: (0324)-774-13-53
Website:
İstanbul merkezli olmak üzere sektöründe yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. Yüksek standartlarda kaliteli ve ekonomik hizmetler vermektedir. Güvenli ve konforlu yolculuğun adresi olarak tercih edilmektedir. Kurumsal bir şirket halindedir. İlk olarak 1990 senesinde şahıs firması olarak sektörde yerini almaya ve adından söz ettirmeye başlamıştır. 2003 senesinin başlarında ise Şimşek turizm olarak öğrenci ve personel servis taşımacılığı ile seferlerine hızla devam etmiştir. Kaliteli, huzurlu ve rahat yolculukların aranan ismi haline gelmiş ve ilgi odağı olmuştur. Özenle seçtiği personeli ile hizmet vermektedir. İş başvurusunda bulunulduktan sonra uygun kriterdeki kişilere kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla eğitimler verilmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan Şimşek Turizm her misafirinin kendini özel hissetmesi gerektiğini çalışanlarına aşılamaktadır.

Şimşek Turizmin Misyonu

Kurumsal şirket anlayışı ile yüksek standartlarında kaliteli hizmet anlayışını sürekli büyüterek yıllardır sağlamış olduğu güvenilir bir marka haline gelmiş adını korumak ve sektörde Öncü firma olmak şirketin temel misyonudur.

Şimşek Turizmin Vizyonu

Ulaşım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek çağın gereksinimlerini karşılamak ve bu sektördeki değerler ile kalıcılık sağlamak, güven ve verimlilik esasına dayanan kurumsal bir şirket olma hedefi ile sürekli kendini geliştirme çabaları içerisinde bulunmak şirketin temel vizyonudur.

Şimşek Turizm Kalite Politikası

Şimşek turizmi tercih etmiş olan misafirlerimizin eksiksiz memnuniyeti için güvenli ve huzurlu seyahat olanağı sunarak, günümüz teknolojisine ayak uydurarak sürekli kendini yenileyen ve değiştiren, müşterilerine hatasız bir hizmet sunmak öngörüsüyle sürekli çalışmalarda bulunmak firmanın kalite politikasıdır.Kalitemizin farkına varmak, Şimşek Seyahat otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz Şimşek Seyahat otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şimşek Turizm'in Sunduğu Hizmetler

Şimşek turizm karayolu ulaşım sektöründe pek çok hizmeti müşterilerine sunmaktadır. İşini düzgün bir şekilde ve yüksek kalitede yaptığı için her alanda başarıyı yakalamıştır. Şimşek turizmin hizmetlerinden söz etmek gerekirse
• Personel Taşımacılığında: sabahları işe giderken ve işten dönüşte çalışanların evlerine ve işlerine en güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır
• Öğrenci taşımacılığı: okula ve kursa gitmekte olan öğrencilerin işinin uzmanı bir ekip tarafından kaliteli ve güvenli olarak gideceği noktaya ulaşımının sağlanmasıdır. Geçmişten bu güne hizmet veren firma tecrübesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Her ailenin çocuklarının en güvenli şekilde gidilecek yere ulaştırılmasının öğrenci taşımacılığını büyük bir titizlikle yapmaktadır.
• Tur taşımacılığı: seyahatleri en rahat ve kaliteli şekilde tamamlamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Şimşek Seyahat Otobüs Seferleri

Mersin - Kayseri Otobüs Bileti
Kayseri - Mersin Otobüs Bileti
Ankara - Mersin Otobüs Bileti
Mersin - Ankara Otobüs Bileti
Mersin - Antalya Otobüs Bileti
Antalya - Mersin Otobüs Bileti
Niğde - Mersin Otobüs Bileti
Mersin - Gaziantep Otobüs Bileti
Mersin - İstanbul Otobüs Bileti
İstanbul - Mersin Otobüs Bileti
Gaziantep - Mersin Otobüs Bileti
Mersin - İzmir Otobüs Bileti
Mersin - Erzurum Otobüs Bileti
İzmir - Mersin Otobüs Bileti
Erzurum - Mersin Otobüs Bileti
Mersin - Alanya Otobüs Bileti
Manavgat - Mersin Otobüs Bileti
Alanya - Mersin Otobüs Bileti
Mersin - Anamur Otobüs Bileti
Mersin - Bursa Otobüs Bileti
Mersin - Eskişehir Otobüs Bileti
Mersin - Manavgat Otobüs Bileti
Erzincan - Mersin Otobüs Bileti
Bursa - Mersin Otobüs Bileti