Siirt Has Online Otobüs Bileti

Siirt Has Hakkında

Siirt Has

Siirt Has İletişim

Telefon: (0484)-223-56-56
Telefon: 224 13 13
E-Posta: bilgi@siirthasbagtasturizm.com
Website:

Adres:
Atatürk Cad. No:1 Siirt Merkez, Siirt/TÜRKİYE
Siirt Has Turizm, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra kurulduğu günden bu yana kurulduğu bölgenin insanına kültürüne ve özelliklerine saygı duyarak gelişirken çevresinin de gelişim göstermesine katkı sağlamak amacını gütmektedir. Kuruluş, önce insan ilkesini benimsediği yapılanması içerisinde yer alan personeli, müşterileri olmak üzere tüm insanların hak ve hukukuna sahip çıkmayı çalışma ilkesi haline getirmeyi amaçlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan ulusal çapta gelişmenin gerekliliği olarak sefer sayılarını arttırmaya devam etmektedir. Firmanın bugün, Ankara, Batman, Bismil, Düzce, Gebze, İzmit, Kurtalan, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Sultanbeyli gibi ulaşım noktalarına seferleri bulunmaktadır. 


Siirt Has Turizm kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti ilkesin göz ederek gelişimin peşinini bırakmadan insanların bizden güvenle beklediği kalite hizmeti zamanında sağlamak. Önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi bünyesinde çalışan personelin her zaman güler yüzlü hizmet ilkesini yerine getirebilmesi için onların eğitim ve gelişim aşamalarını üstlenmek ve daha sonrasında hizmet bekleyen insanların bu haklara hiçbir hak ve hukuklarının zarar görmeden ulaşmalarını sağlamak” ilkelerini benimsemiştir. 


Gelişen dünyanın ve değişen müşteri taleplerinin bilincinde olarak büyümek için her geçen gün yerinde adımlar atan firma hizmet sunmak için siz değerli müşterilerini beklemektedir.Firmamıza ait en uygun biletleri şubelerimizden temin edebileceğiniz gibi  Online-otobusbileti.com web adresimizden de kolayca satın alabilirsiniz.

Siirt Has Turizm Otobüs Seferleri

Kocaeli - Diyarbakır
Adana - Şereflikoçhisar
Adana - Bolu
Adana - Düzce
Adana - Bismil
Adana - Gebze
Adana - Kocaeli
Adana - Sakarya
Adana - Kurtalan
Adana - Siirt
Adana - Siverek
Adana - Aksaray
Adana - İstanbul
Adana - İzmit
Adana - Adapazarı
Ceyhan - Ankara
Ankara - Ceyhan
Ankara - Bismil
Ankara - Kurtalan
Ankara - Siirt
Ankara - Siverek
Düzce - Adana
Düzce - Diyarbakır
Düzce - Gaziantep
Düzce - Siirt
Düzce - Şanlıurfa
Düzce - Batman
Düzce - Osmaniye
Bismil - Adana
Bismil - Ceyhan