Şanlıurfa Astor Online Otobüs Bileti

Şanlıurfa Astor Hakkında

Şanlıurfa Astor
Bilgi bulunamadı!

Şanlıurfa Astor Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Şanlıurfa Astor Turizm Genel Tanıtımı

Şanlıurfa Astor Turizm, misafirlerine günümüz teknolojisinin gerektirdiği şartlar altında hizmet sunmak amacı ile sektöre yenilikçi ve sürekli değişen ve kendini yenileyen bir bakış açısı ile giriş yapmış bir ulaşım şirketidir. Sektöre girdiği günden beri kendisini geliştirerek ve değişerek hizmet kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye taşımakta ve çıtasını yükseltmekte olan firma kaliteli hizmet sunarak arkasına yalnızca müşteri memnuniyeti ve desteğini alarak sektörde adından söz ettiren firmalardan bir tanesi olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple her geçen gün gelişmeye ve daha iyi hizmet sunmaya yönelik çalışmalar yapmaya devam eden firmamızın en uygun biletlerini Online-otobusbileti.com web adresimizden online olarak kolayca satın alabilirsiniz.


Şanlıurfa Astor Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Şanlıurfa  Astor Turizm ile seyahat etmeniz için size sunulan en önemli beş sebep şu şekildedir:

Şanlıurfa Astor Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern otobüsler içermekle beraber teknolojik özelliklere sahip olup bu donanımlar aktif şekilde yolcuların kullanımına sunularak yolculara yolculukları süresince kaliteli, konforlu ve zamanlarını geçirecek eğlenceli bir yolculuk yapma imkanı tanıyarak huzurlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır.
Güler yüzlü personeller yol boyunca yolculara ikramlar sunarak yolcuların gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmaya çalışmakta ve yolculukların sizin için sıkıcı geçmesini önlemeye çalışarak size kusursuz ve eğlenceli bir yolculuk deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.
Personeller yolcular ile saygı çerçevesi dahilinde iletişime geçerek sorunlarına çözümler getirmekte ve yolculuklarının sorunsuz ve problemsiz olarak tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.
Yol boyunca tüm güvenlik önlemleri alınarak seyahatin kusursuz bir biçimde güvende tamamlanması sağlanmakta ve şoförlerin tümünün alanında uzman kişiler olmalarına özen gösterilerek varacağınız noktaya en hızlı ve en güvenlikli şekilde ulaşmanız amaçlanmaktadır.
Müşterilere misafir muamelesi yapılarak kendilerini rahat ve konforlu hissetmeleri sağlanmakta ve hizmet kalitesinin üst seviyede tutulabilmesi adına ticari kaygılar geri plana atılarak hizmet sunulmaktadır.

Şanlıurfa Astor Turizm Özel Terminalleri

Şanlıurfa Astor Turizm’in kendisine ait özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır lakin yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan peronlarda hizmet sunmaktadır. Bilet temini yahut firma ile ilgili herhangi bir sorunuzve problemleriniz için ise şube yahut terminallerde bulunan Şanlıurfa Astor Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek bilgi alabilir, sorularınıza yanıt bulabilir problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.


Şanlıurfa Astor Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Şanlıurfa Astor Turizm filosunda hepsi modern özelliklere sahip olan 30 adet otobüs yer almaktadır. Bu otobüslerin her biri konforlu olmasının yanı sıra teknolojik anlamda da beklentileri karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Otobüs içerisinde internet hizmeti aktif olarak yolcuların kullanımına sunulmaktadır. Bunun yanı sıra otobüslerde koltuk arkasında canlı yayın izleyebileceğiniz yahut sinema filmleri izleyebileceğiniz televizyonlar yer almaktadır. Bu televizyonlarda yer alan kulaklık girişleri ile yolculuk esnasında TV seyredebilir yahut müzik dinleyebilirsiniz. Bu yolla hem modern hem de teknolojik bir seyahat deneyimi yaşamanız amaçlanmaktadır.


Şanlıurfa Astor Turizm Bilet İptal Prosedürü

Şanlıurfa Astor Turizm bilet iptal prosedüründe açıkça belirtilmiş olduğu üzere iptali söz konusu olan biletlerin sefer saatinden en az 24 saat önce firmamıza bildirilmiş olması ve yazıhaneye tesliminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.  Online-otobusbileti.com web adresimizden Online olarak almış olduğunuz biletlerin iptali dökümü yapılmadığı sürece online olan iptal edilmekte fakat dökümü yapılmış ise yine biletinizi teslim etmeniz gerekmektedir. Tarihi geçmiş olan biletler için ise iptal, açığa alma ya da ücret iadesi gibi prosedürler uygulanamamaktadır.


Şanlıurfa Astor Turizm Otobüs Seferleri
 
Şanlıurfa - Nurdağı 
Gaziantep - Adana
Nurdağı - Adana 
Nizip - Adana 
Nizip - Aksaray