Şanal Turizm Online Otobüs Bileti

Şanal Turizm Hakkında

Şanal Turizm
Bilgi bulunamadı!

Şanal Turizm İletişim

Telefon: (0386)-212-80-40
Telefon: 03862128040
Telefon: 03862526510
Fax 3862135708
E-Posta: bilgi@kirsehirsanal.com
Website:

Adres:
Yenice Mahallesi, Alay Bey Sokağı, Şanal Ekmek Fabrikası, Mucur, Kırşehir
Şanal Turizm Genel Tanıtımı

Oldukça eski bir geçmişe sahip olan Şanal Turizm, 1968 yılında Ömer Şanal tarafından Kırşehir merkezli olarak kurulmuş ve faliyetlerine başlamıştır. Günümüzde firma hala Şanal ailesi tarafından yönetilmeye devam etmektedir. Sektöre giriş yaptığından bu zamana yenilikçi ve sürekli değişen bir bakış açısı ile ilerlemiş olan Şanal firmasını iyi yerlere taşımak adına hiçbir şeyden kaçınmamış ve üçüncü nesil Şanal ailesine de bu kalitede hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini kazanmayı miras bırakmıştır. Günümüzde modern ve teknolojik koşullar altında hizmet sunmaya devam eden Şanal Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve yeni model özelliklere sahip otobüslerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra Şanal Turizm çatısı altında görev yapmakta olan elemanların tümü firma prensipleri ile uyumlu şekilde hareket etmekte ve dürüst, işine ve yolculara saygılı ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Yalnızca çok çalışmak ile başarının geleceği düşüncesi üzerine kurulan firma günden güne gelişmekte ve bu hedef ile sektörde ilerlemeye ve yükselmeye devam etmektedir.Sektörün ileri gelen firmalarından bir tanesi olan Şanal Turizm ile seyahat etmeniz için Online-otobusbileti.com web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarda ki biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz


Şanal Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Yenilikçi bir bakış açısı ile ilerlemekte olan ve dinamik bir ekip ruhu ile hizmetlerine devam etmekte olan Şanal Turizm misafirleirne yolculukları esnasında çağın gereksimlerini karşılayacak şekilde imkanlarını sunarak yolculukların keyifli ve konforlu bir şekilde geçmesine olanak sağlamaktadır.
İnsana ve doğaya değer veren bir öngörüye sahip olan Şanal Turizm yolcuların herhangi bir sebepten ve problemden ötürü mağdur olmamaları adına her bireye aynı kalitede hizmet sunmakta ve hizmet kalitesini daima en üst seviyelerde tutmaya özen ve titizlik göstermektedir.
Şanal Turizm için meslek ahlakına uygun davranmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak her zaman ticari kaygılarımızın önünde yer almıştır bu sebeptendirki sizlere yalnızca taşıma hizmeti değil aynı zamanda kaliteli ve iyi hizmet sunulmakta ve bu sebeple yalnızca firma prensiplerine uyum sağlayan personeller ile çalışılmaktadır.
kanun ve kurallara saygılı; adaletten şaşmayan bir şekilde davranan Şanal Turizm’de yapılan tüm işler yasal ve belgeli olup firma gerekli tüm belgelere sahip olarak hizmet sektöründe yer almakta ve firma adı altında kanundışı hiçbir işlem ya da uygulama gerçekleştirmeyerek adını ulaşım sektörüne altın harflerle yazdırmıştır.
Yüksek güvenlik önlemleri alınarak varacağınız noktaya güvenli bir biçimde varmanız için uzman şoförler eşliğinde seferler düzenlenmekte ve böylelikle varacağınız noktaya en hızlı ve güvenilir biçimde varmanız sağlanarak huzurlu bir yolculuk geçirmeniz sağlanmaktadır.

Şanal Turizm Özel Terminalleri

Şanal Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde belirtilen peronlar aracılığı ile yolcularına hizmet vermekteyiz. Bunun dışında bilet temini yahut seferler ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğu durumlarda Şanal Turizm yazıhaneleri veya Online-otobusbileti.com web sitemiz üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilir ve problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.


Şanal Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Şanal Turizm filosunda bulunan otobüslerin tümü yolculara kaliteli hizmet sunabilmek için özenle seçilmiş  son model otobüslerden oluşmaktadır. Otobüslerde koltuk arkası Android ekran, kulaklık, internet, USB girişi gibi teknolojik donanımlar bulunmakta ve eksiksiz olarak yolcularına kullanımına sunulmaktadır.


Şanal Turizm Bilet İptal Prosedürü

Şanal Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptal işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce biletin yazıhaneyeveya satış ofisimize teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi halde bilet iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

Şanal Turizm Otobüs Seferleri

İzmit - Ankara
Sakarya - Ankara
Gebze - Ankara
Konya - Aksaray
Salihli - Ankara
İzmir - Afyonkarahisar
Manavgat - Ankara
Ankara - Afyonkarahisar
Turgutlu - Ankara
Aksaray - Kırşehir
Kırşehir - Afyonkarahisar
Afyonkarahisar - Ankara
Serik - Ankara
Alanya - Afyonkarahisar
Antalya - Afyonkarahisar
Burdur - Ankara
Kırıkkale - Afyonkarahisar
Kırşehir - Kırıkkale
Ankara - Kırşehir
Kırıkkale - Kırşehir
Kırşehir - Ankara
İstanbul - Ankara
Ankara - Keskin
Ankara - İstanbul
Ankara - Mucur
Hacıbektaş - Ankara
İstanbul - Kırıkkale
İstanbul - Kırşehir
İstanbul (Anadolu) - Ankara