Sahil Seyahat Online Otobüs Bileti

Sahil Seyahat Hakkında

Sahil Seyahat
Bilgi bulunamadı!

Sahil Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

H****

O****

26-07-2020

Almis oldugum bilet sahil seyahat tarafindan otobus arizasi nedeniyle iptal edildi. Musteri hizmetleriyle gorustum. Bilet ucretinin iade edildigini soylediler. Ama tarafima ulasmadi. Bir iki is gunu icerisinde hallolacagini soylediler. Ama ne gelen var ne giden 1 hafta oldu. Magdur durumdayim.


Sahil Seyahat Genel Tanıtımı

30 yıllık deneyimi ile sektörde hizmet vermekte olan Sahil Seyahat kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini en üst seviyelerde tutmaya özen gösteren bir otobüs firması olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana yükselen bir ivme ile hizmet kalitesini arttıran ve kendisine çizdiği çizgide emin adımlar ile ilerlemekte olan Sahil Seyahat kendisini daima ileriye taşıyabilmek adına yenilikçi bir bakış açısı ile ilerlemeye devam etmektedir. Yenilikler esnasında yolcuların beklenti ve isteklerini de göz önünde bulundurmakta olan Sahil Seyahatın otobüs biletlerini Online-otobusbileti.com web adresimizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Sahil Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Sahil Seyahat ile yolculuk yapmayı tercih etmenin ayrıcalığını gözler önüne seren en önemli beş sebep şöyledir:

Filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip olan son model otobüsler olup içerisinde yer alan teknolojik donanımlar yolcularına kullanımına eksiksiz ve sorunsuz olarak sunularak keyifli bir yolculuk imkanı sunulmaktadır.
Sektörde oldukça uzun yıllardır hizmet vermekte olan Sahil Seyahat işini layığı ile yapmaya özen gösteren ve bu doğrultuda kendisine çizmiş olduğu dürüst çizgiden asla şaşmayan bir firmadır.
Firma bünyesinde görev yapmakta olan elemanların tümü nitelikli kişiler olup yolculara güler yüzlü hizmet sunarak kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamanıza olanak tanınmaktadır.
Sahil Seyahat uzman ve deneyimli şoförler ile çalışmaya özen göstererek yolculuklarınızda can güvenliğinizin sağlanmasını garanti altına almaktadır.
Can ve mal güvenliğiniz sağlanarak varacağınız noktaya en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır.

Sahil Seyahat Özel Terminalleri

Sahil Seyahat’in kendisine ait özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır, bunun yerine şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için belirlenmiş peronlar aracılığı ile yolcularına hizmet vermektedir. Otobüs bileti temini yahut seyahatleriniz ile ilgili herhangi bir problem durumunda ise terminal ve şubelerde bulunan Sahil Seyahat yazıhaneleri ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.


Sahil Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Sahil Seyahat filosunda yer alan otobüsler yolculara kaliteli hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiş ve teknolojik donanımlara sahip otobüslerden oluşmaktadır. Uzun yolculuklar için konforlu bir seyahat imkanı sunmakta olan otobüslerde TV, koltuk arkası ekranlarla televizyon ve film izleme imkanı, kulaklık, müzik ve film imkanları bulunmakta ve otobüs genelinde internet kullanımı da yolcuların kullanımına sunulmuştur. Bunun yanı sıra otobüslerde yer alan havalandırma sistemleri ile araç içerisindeki hava sürekli olarak yenilenerek yolculuklarınıza kötü kokuların eşlik etmesi önlenmektedir. Diğer yolcuları rahatsız etmemek kaydı ve çok uzun süreli uzun konuşmalar yapmamak kaydı ile otobüs içerisinde telefon kullanımı konusunda bir yasak bulunmamaktadır.


Sahil Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Sahil Seyahat’ten almış olduğunuz otobüs biletlerinizin iptal edilmesi gerektiği durumlarda iptal prosedürünün uygulanabilmesi için sefer saatinizden en az 24 saat önce almış olduğunuz bileti terminal yahut şubelerde bulunan Sahil Seyahat yazıhanelerine teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde biletleriniz için iptal prosedürü uygulanamamaktadır. Tarihi geçmiş ve eski biletleriniz için ise herhangi bir iptal prosedürü uygulanması mümkün değildir. Online almış olduğunuz biletlerinizin iptali durumunda bilet dökümü yapılmadığı sürece iptal işlemleri yine online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Sahil Seyahat Otobüs Seferleri

Gebze - Rize
Sakarya - Bolu
İstanbul (Anadolu) - Bolu
Trabzon - Ankara
İstanbul - Akçaabat
Denizli - Afyonkarahisar
Giresun - Ankara
Samsun - Bolu
Merzifon - Düzce
Ordu - Ankara
Didim - Ankara
Söke - Ankara
Aydın - Afyonkarahisar
Çarşamba - Ankara
Yalova - Bolu
Bulancak - Merzifon
Terme - Bolu
İzmit - Akçaabat
Biga - Ordu
Lapseki - Bursa
Bursa - Akçaabat
Nazilli - Afyonkarahisar
Orhangazi - İzmit
Fatsa - Ankara
Araklı - Ankara
Beşikdüzü - Ordu
Karamürsel - Bolu
Kuşadası - Afyonkarahisar
Çanakkale - Bolu
Of - Çorum
Rize - Afyonkarahisar
Akçaabat - Ankara
Gölcük - Bolu
Ankara - Akçaabat
Karacabey - Bursa
Bandırma - Merzifon
İzmit - Samsun
Ordu - Samsun
Trabzon - Giresun
Rize - Trabzon
Giresun - Samsun
Rize - Samsun
Trabzon - Samsun
İstanbul (Anadolu) - Sakarya
Trabzon - Ordu
İzmit - Rize
Sakarya - Samsun
İstanbul - Rize