Özlem Batman Turizm Online Otobüs Bileti

Özlem Batman Turizm Hakkında

Özlem Batman Turizm

Özlem Batman Turizm İletişim

Telefon: (0488)-214-47-47
E-Posta: bilgi@ozlembatman.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman/TÜRKİYE
Özlem Batman Turizm Genel Tanıtımı

Özlem Batman Turizm kurulduğu günden beri müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek adına kendisini sürekli olarak geliştirmekte olan bir otobüs firmasıdır. Kendisini geliştirmek ve güçlendirmek için yenilikçi bir bakış açısı ile hareket eden şirket, diğer yandan misafirlerinin beklenti ve isteklerini de karşılayabilmek adına gayretle çalışmaya çalışmaya özen göstermektedir. Başarı ve kalitenin asla tesadüf olmadığına inanan şirket kendisine oluşturduğu güler yüzlü ve dürüst kişilerden oluşan ekibi ile hizmet vermeye ve müşteri memnuniyetini sağlayarak emin adımlar ile kendisine çizdiği çizgide ilerlemeye devam etmektedir.Özlem Batman Turizm otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz Özlem Batman Turizm otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Özlem Batman Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Özlem Batman Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için beş önemli sebep şu şekilde sıralanabilir:

Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet vermekte olan Özlem Batman Turizm misafirlerinin düşüncelerine önem vererek eksikliklerini tamamlamakta ve çağın gerisinde kalmamak adına kendisini sürekli  yenilemeye ve değiştirmeye özen göstermektedir.
Can taşımanın ciddiyet gerektirdiğinin bilincinde olan Özlem Batman Turizm; konforlu, kaliteli ve huzurlu bir yolculuğun yanı sıra güvenlik önlemleri de alınmakta ve varış noktasına tam zamanında varabilmeniz için gayret gösterilmektedir.
Özlem Batman Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü çağın sunmuş olduğu imkanları eksiksiz olarak yolculara sunmakta ve bu sayede yolcuların konforlu seyahat edebilmelerine olanak tanımaktadır.
Güler yüzlü çalışan kadrosu ile Özlem Batman Turizm yolcularına saygılı ve titiz bir hizmet sunarak rahat bir yolculuk imkanı tanımaktadır.
Ticari kaygıların getirdiği yanılgılara düşmemek adına firma tarafından kaliteli hizmet sunabilmeyi çoğu şeyin önünde tutulmaktadır.

Özlem Batman Turizm Özel Terminalleri

Özlem Batman Turizm ile seyahat edecek olan müterilerin iller arası otobüs terminallerinde yer alan Özlem Batman Turizm’e özel olarak ayrılmış olan bölümler alınmaktadır. Bunun aksinde firmanın kendisi için kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Bilet satın almak, bilet iptali ve seyahat ile ilgili bilgiler için ilgili yer ve terminallerde yer alan Özlem Batman Turizm yazıhanelerinden hizmet alabilir ya da online veya telefonla ulaşarak rezervasyon yaptırarak biletlerinizi ayırtabilirsiniz. Online ayırttığınız biletlerin dökümü için yine Isparta petrol Turizm şubelerinden başvurabilirsiniz.


Özlem Batman Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Özlem Batman Turizm, filosunu oluştururken otobüslerinin yolculuklar için yeni model otobüslerden oluşmasına özen göstermiş ve tercihini Mercedes marka otobüslerden yana kullanmıştır. Otobüslerde yolcuların rahat ve eğlenceli bir biçimde seyahat edebilmelerine olanak tanıyabilmek adına televizyon, koltuk arkası ekran, internet ve kulaklık gibi donanımlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra otobüslerde yer alan hava filtreleri aracılığı ile otobüsler içerisinde hava düzenli olarak yenilerek tüm yolcuların rahat ferah bir şekilde seyahat edebilmeleri sağlanmaktadır.


Özlem Batman Turizm Bilet İptal Prosedürü

Özlem Batman Turizm’den alınan biletlerin iptal işlemleri esnasında bilet iptal prosedürü uygulanmaktadır. İptal edilmesini talep ettiğiniz biletinizi sefer saatinden en az 24 saat önce terminal ya da şubelerde yer alan Özlem Batman Turizm yazıhanelerine gelerek teslim etmeniz gerekmektedir. Online biletlerinizin dökümü yapılmadığı sürece iptal işlemi yine online olarak gerçekleştirilebilmektedir ancak bilet dökümü yaptırmış olduğum durumlarda biletinizin iptal edilebilmesi gibi işlemler için yine yazıhanelere başvurmanız gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletler için ise iptal, açığa alma ve ücret iade işlemleri yapılamamaktadır.


Özlem Batman Turizm Otobüs Seferleri


Diyarbakır - Adana
Batman - Adana
Batman - Osmaniye
Bismil - Adana
Siverek - Ceyhan
Siverek - Nizip
Siverek - Şanlıurfa
Siverek - Düziçi
Batman - Tarsus
Ceyhan - Batman
Diyarbakır - Birecik
Diyarbakır - Düziçi
Siverek - Tarsus
Batman - Şanlıurfa
Adana - Bismil
Ceyhan - Siverek
Bismil - Gaziantep
Bismil - Şanlıurfa
Diyarbakır - Nizip
Diyarbakır - Tarsus
Diyarbakır - Hilvan
Batman - Siverek
Osmaniye - Tarsus
Adana - Hilvan
Bismil - Osmaniye
Diyarbakır - Osmaniye
Siverek - Osmaniye
Batman - Nizip
Batman - Hilvan
Osmaniye - Siverek