Öz Erciş Seyahat Online Otobüs Bileti

Öz Erciş Seyahat Hakkında

Öz Erciş Seyahat

Öz Erciş Seyahat İletişim

Telefon: (0432)-351-68-86
Telefon: 0 533 204 1522
Fax 0 432 351 2975
E-Posta: bilgi@ercisseyahat.com
Website:

Adres:
Zeylan Caddesi Erciş / VAN
Öz Erciş Seyahat Genel Tanıtım

‘Erciş Seyahat’ efsanesinin ‘Öz Erciş Seyahat’ ismi ile yeniden sektöre geri döndüğünü öncelikli olarak ifade etmekte fayda görüyoruz. Öz Erciş Seyahat firması, son model araçları ile 20/06/2006 tarihi itibariyle hizmet sunmaya girmiş durumdadır. Sözü geçen bu firma, YİĞİT ailesi tarafınca tekrardan kurulmuştur. 2006 tarihinde aylık 7500 yolcu kapasitesiyle hizmet sektörüne başlayan Öz Erciş Seyahat firması, şu an itibariyle 34,000 yolcu kapasitesiyle hizmetini sunmaya devam edecektir. Dürüst ve kaliteli hizmet ilkesi doğrultusunda faaliyetlerine başlayan bu firma, kısa bir süre içerisinde mevcut hizmet anlayışının meyvesini verdiğine şahit olmuştur. Halkın beğenisini ve takdirini elde ederek araç filosunu genişletmiş ve aynı orantıda da hizmet ağını büyütmeyi başarmış olan firmamızın en uygun bilet fiyatlarını Online-otobusbileti.com web adresimizde bularbilir; satın alma işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Öz Erciş Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Devamlı olacak şekilde araç filosunu yenileyen ve eskimiş araçların yerini son model araşlarla dolduran Öz Erciş Seyahat firması, aynı zamanda mevcut teknolojiyide de yakından takip etmiştir. Bu bölge genelinde gerçekleştirilen yeniliklerin öncüsü haline gelmeyi başarmıştır. Uydu yayın hizmet alternatifini bütün araç filosunda uygulayabilen ve bölge genelinde ilk firma olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır. Koltuk arkasında yer alan TV hizmetlerini, bütün araç filosu kapsamında uygulayabilen Öz Erciş Seyahat; bölgesi kapsamında bu hizmeti gerçekleştiren ilk firma olarak ifade edilmektedir. Mevcut yenilikleri de aynı anda bütün araç filosuna uygulayarak kalite standardını sabitlemiş durumdadır.


Öz Erciş Seyahat Özel Terminaller

Söz geçen bu firma kapsamında dile getirilen firma yönetimi ise şu şekildedir; Seracettin YİĞİT, Hakan YİĞİT ve Necmettin YİĞİT yönetim kurulu üyesi olarak belirtilmektedir. Ancak Seracettin YİĞİT’in yönetim kurulu başkanı olduğunu da önemle belirtmek gerekir. Nizam YİĞİT ise, genel müdür olarak Öz Erciş Seyahat firmasının tüm organizasyonlarını yakından takip etmektedir. Öz Erciş Seyahat firması, iller arası otobüs terminalleri kapsamında mevcut olan peronlarıyla tüm misafirlerine hizmet sağlamaktadır. Bu turizm firması ile seyahat etmek istiyorsanız eğer internet ortamından bilet rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, şirketin mevcut şubelerinde yer alan şubelerinden bilet temin işleminizi yapabilir ya da Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret ederek bilet satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Seyahatinizle alakalı tüm ayrıntıları öğrenmek ya da peron bilgisi almak için otogarda mevcut olan yazıhanelerden detaylı bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.


Öz Erciş Seyahat Filosunda Yer Alan Otobüsler

Öz Erciş Seyahat firmasında bulunan araç filosunun geniş olduğu konusunda bir bilgi aktarılmıştır. Bu araç filosu içerisinde yeni model araçların ve teknolojik donanımların mevcut olduğunu da önemle ifade etmekte fayda vardır. Yolculuğunuz sırasında sizler de bu araç filosunda yer alan otobüslerden yararlanabilir ve çok daha huzur verici bir seyahat elde edebilirsiniz. Bu konuda firmanın sağlamış olduğu avantajlar oldukça geniş tutulmuştur.


Öz Erciş Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Sektör genelinde bilet iptal prosedürleri genel itibariyle aynı doğrultudadır. Bu prosedürleri bilmeyen yolcular için kısa ve net bir açıklama belirtmek gerekebilir. Öz Erciş Seyahat firmasından almış olduğunuz biletinizi herhangi bir sebepten ötürü iptal etmek istediğiniz zaman öncelikle firmaya ulaşmanız gerekir. Ayrıca bu irtibatı yani bilet iptal işleminizi bilet saatinizin 24 saat öncesine dek yapmanız gerektiğinide unutmak gerekir. Aksi halde herhangi bir işlem yapılması konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Öz Erciş Seyahat Otobüs Seferleri

Van - Erciş
Van - Bitlis
Van - Çaldıran
Patnos - Erzurum
Sivas - Tutak
Erciş - Ankara
Erciş - Ahlat
Erciş - Erzincan
Erciş - Erzurum
Van - Ağrı
Van - Ankara
Van - Adilcevaz
Van - Ahlat
Van - Güroymak
Van - Erzincan
Van - Erzurum
Patnos - Erzincan
Adilcevaz - Bitlis
Adilcevaz - Tatvan
Ahlat - Tatvan
Erciş - Patnos
Erciş - Adilcevaz
Van - Muradiye (Van)
Erzurum - Van
Patnos - Ağrı
Patnos - Sivas
Tutak - İstanbul
Ankara - Hakkari
Ankara - Yüksekova
Ankara - Erciş