Öz Elbistan Online Otobüs Bileti

Öz Elbistan Hakkında

Öz Elbistan
Bilgi bulunamadı!
Öz Elbistan Turizm Genel Tanıtım

1970 tarihinde büyük bir heyecan içinde ‘Elbistanlılar Seyahat’ adı ile kurulan bir şirkettir. Ayrıca bu firma, her yıl yepyeni model ve yolculuklar ile gelişimini sürdürmektedir. Araç filosu büyüdükçe ve genişledikçe ‘Elbistanlılar Seyahat’ firmasının hizmet anlayışı da ilk zamanlara göre değişmiştir. Sunmuş olduğu hizmetin en iyisini sunma gayreti içerisinde olduğununda altını çizmek doğru olacaktır. Elbistanlılar Seyahat firmasının ilerleyen zaman kapsamında ‘Öz Elbistan Seyahat’ ismi ile marka adı değişikliğine gittiğini de vurgulamak mümkündür. Daha sonraki dönemlerde araç filosunun karayolu ağı, çok daha genişlemiş ve ülkenin bir çok noktasına ulaşır hale gelmiştir. Üst düzey teknoloji ve kaliteli hizmet anlayışını memleketin insanına sunmayı adeta görev edinen kurul üyeleri ve tüm ekip, planlamış olduğu yepyeni ve ileriye dönük  hedefleri de sizlere sunmaya devam eden firmamızın en uygun biletleriniz online-otobusbileti.com web adresimizden kolayca satın alabilirsiniz.


Öz Elbistan Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Adı geçen firmanın şu anki genel müdür, Hüseyin BÖLÜKBAŞI olarak belirtilmektedir. Şirketin mevcut faaliyetlerini gözden geçiren, yenilikler yapmaya çalışan ve gelişme gayreti içerisinde olan genel müdür, aynı zamanda firmasından ve yolcularından olan beklentilerini de açığa kavuşturmaktadır. Öz Elbistan Turizm firması ile yolculuk etmeniz halinde pek çok avantaja sahip olabileceksiniz. Konforlu ve rahat bir yolculuk için tercihleriniz arasında yer alabilecek Öz Elbistan Turizm’i seçmeniz için çok sayıda önemli neden bulunmaktadır.


Öz Elbistan Turizm Özel Terminalleri

İlk olarak rahat ve konforlu otobüs modelleri ile tüm yolcularına rahat ve keyifli bir yolculuk olanağı sağlamaktadır. Ayrıca Öz Elbistan Turizm firmasının bütün otobüslerinde koltukların arka kısmında mevcut olan LCD’ler aracılığı ile teknoloji kavramından herhangi bir şekilde uzak kalmadan müzik dinleyebilir ya da istediğiniz tür filmi izleyebilirsiniz. Bu gibi avantajlar doğrultusunda siz değerli yolcularına seyahat etme imkanı sağladığı da kesinlikle belirtilmesi gereken ayrıcalıklardandır. Bu bilgilerin beraberinde otobüs içerisinde mevcut olan Wi-Fi hizmet alternatifi sayesinde yolculuğunuz sırasında internet teknolojisini de kullanmanız mümkün olacaktır. Güler yüzlü  personel ekibi ile yolculuklarınızın keyifli ve rahat geçmesini daha kolay bir hale getirdiğini ifade etmek mümkündür. Yolculuğunuz esnasında sizlere sunulan ikramlarla TV keyfinizi renklendirmeniz kesinlikle ideal olacaktır.


Öz Elbistan Turizm Filosunda Yer Alan Otobüsler

Bağlı bulunduğu sektör içerisinde parmakla gösterilen Öz Elbistan Turizm firmasının araç filosu son derece geniştir. Özellikle civar bölgelere sunmuş olduğu hizmetlerin beraberinde ülkenin pek çok noktasına yolculuk seferi gerçekleştirirken de bu araç filosunun avantajlarından faydalandığı görülmektedir. Yolcularına çok daha güvenilir ve çok daha ideal bir seyahat sağlayabilmek adına araç filosunda da önemli değişiklikler gerçekleştirmiştir. Öz Elbistan Turizm firmasının araç filosunu inceleyebilmek için web adresinizi ziyaret etmeniz mümkündür.


Öz Elbistan Turizm Bilet İptal Prosedürü

Yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde firmalar ve yolcular arasında yaşanan en önemli problem, bilet iptal aşamasıdır. Yolcuların büyük bir kısmı, ne yazık ki bilet iptal işlemi prosedürlerinden habersizdir. Bu prosedürlere uymayan durumlarda firmaların yapabileceği bir şey bulunmamaktadır. Bu nedenle de sorun yaşanabiliyor. Biletinizi iptal etmek istediğiniz zaman, almış olduğunuz biletin saatinden en az yirmidört saat öncesinde Öz Elbistan Turizm firmasının iletişim bilgilerini kullanarak irtibat kurmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Öz Elbistan Otobüs Seferleri

Elbistan - Osmaniye
Mersin - Göksun
Elbistan - Adana
Elbistan - Mersin
Elbistan - Kayseri
Elbistan - Kahramanmaraş
Göksun - Adana
Göksun - Mersin
Göksun - Osmaniye
Kahramanmaraş - Adana
Kahramanmaraş - Tarsus
Osmaniye - Göksun
Tarsus - Göksun
Elbistan - Tarsus
Adana - Elbistan
Adana - Göksun
Adana - Kahramanmaraş
Ankara - Elbistan
Ankara - Göksun
Mersin - Elbistan
Mersin - Kahramanmaraş
Tarsus - Kahramanmaraş
Kayseri - Göksun
Kırşehir - Elbistan
Kırşehir - Göksun
Elbistan - Ankara
Elbistan - Gaziantep
Elbistan - Malatya
Göksun - Kırıkkale
Osmaniye - Mersin