Öz Doğu Kars Online Otobüs Bileti

Öz Doğu Kars Hakkında

Öz Doğu Kars

Öz Doğu Kars İletişim

Telefon: (0474)-223-36-49
Telefon: 04742237298
Telefon: 04742122728
E-Posta: bilgi@ozdogukars.com
Website:

Adres:
Karadağ Mahallesi, Vali Hüseyin Atak Bulvarı, Yeni Otogar, No: 28, Kars
Kars, ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde yer olan bir ilidir. Türkiye'nin Kafkasya'ya açılan kapısı olarak bilinmektedir. Soğuk bir iklime sahip olan Kars Türkiye'nin en yüksek illerindendir.d  Çok renkli bir kültüre sahiptir. Kars son dönemlerde çok hızlı gelişen şehirlerdendir. Kars’a gelirken ve Kars'tan giderken en çok tercih edilen seyahat firması ise öz dogu kars turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile tercih edilen firmamızın otobüs biletlerini en uygun fiyatlarda Online-otobusbileti.com web sitemizden bulabilir; satın alma işlemini online olarak yapabilirsiniz.
Doğu Kars Turizm Hakkında
Kars merkezde bir otobüs firmasıdır. Kars'tan başlayarak Türkiye'nin birçok yerine yolcu taşımaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet ile öncelikle Kars halkının daha sonra da Türkiye’nin birçok yerindeki insanın tercih ettiği bir firma olmayı başarmıştır. Yolcularına kendilerini değerli hissettiren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini sürekli göz önünde bulundurarak müşterilerin beklediğinden daha fazlasını vermek istemektedir. Otobüs yolculuğunu zorunluluktan kurtarıp keyifli bir hale getirmek için elinden gelen tüm imkanlar ile çalışmaktadır.
Öz Doğu Kars Turizmin Misyonu
Müşterilerin zaman içerisinde değişen beklentilerine karşı en uygun çözümleri getirmek için çalışmalar yaparak müşterilerinin yüksek standartlı kaliteli ve güvenli yolculuk hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyeti konusunda en iyisini yapmak.
Öz Doğu Kars Turizmin Vizyonu
• Sektörde belirleyici ve öncü firma olmak
• Yolcuların güvenliğini sağlamak için her türlü tedbiri önceden almak
• Müşterilerin haklarına saygılı olmak
• Çalışanların haklarına saygılı olmak
• Çalışanlara eşit ve adaletli davranmak
• Çevreye ve insanlara karşı sorumlulukların bilincinde olmak
Öz Doğu Turizmin Sunduğu Olanaklar
Konforlu ve güvenli yolculukların tercihi olan Öz Doğu Kars Turizm ergonomik koltuklarıyla müşterilerine rahat bir yolculuk sunar. Yolculuk sırasında kablosuz internet ve uydu yayını yolcuların hizmetindedir. Yolculara seyahat boyunca yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır.
Öz Doğu Kars Turizmin Seferleri
Firmanın Kars'tan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanını seferleri bulunmaktadır. Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde Öz doğu turizm ile seyahat edebilirsiniz. Amasya, Ankara, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Kırıkkale, Sakarya, Sivas ve Yalova’ya seferleri vardır. Birçok noktaya da servis imkanlarını da müşterilerine sunmaktadır.


Öz Doğu Kars Turizm Otobüs Seferleri

Merzifon - İstanbul
Düzce - Kars
Kars - Erzincan
Kars - Erzurum
Sarıkamış - Erzurum
Adapazarı - Kars
Erzincan - Amasya
Erzincan - Kars
Erzincan - Ardahan
Kars - Sakarya
Merzifon - Ataşehir
Erzincan - Pasinler
Erzincan - Gebze
Erzincan - Kocaeli
Erzincan - İzmit
Kars - Aşkale
Sarıkamış - Erzincan
Kars - Tercan
Amasya - Erzurum
Amasya - Pasinler
Amasya - Kars
Merzifon - Düzce
Merzifon - Erzurum
Merzifon - Kars
Merzifon - Sarıkamış
Merzifon - Gebze
Merzifon - Kocaeli
Merzifon - Sakarya
Merzifon - İzmit
Ankara - Erzincan