Niğde Aydoğanlar Online Otobüs Bileti

Niğde Aydoğanlar Hakkında

Niğde Aydoğanlar
Bilgi bulunamadı!

Niğde Aydoğanlar İletişim

Telefon: (0388)-444-51-00
Telefon: 4445100
E-Posta: bilgi@nigdeaydoganlar.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Terminal, Niğde
Niğde Aydoğanlar Turizm Genel Tanıtım

Araç filosunun hepsi son model Mercedes Travego markadan olan Niğde ilinin ilk otobüs firması olmayı ilkesi olarak belirlemiştir. Hepsi Özmal araçlar ile hizmet sunan ve Niğde ilinde 30’a yakın denebilecek ikram çeşitliliği ile bütün seferlerinde açık büfe servis olanağı sağlayan ilk seyahat firması olarak marka adını duyurmaya çalışmaktadır. Pek çok ilde yolcularına en geniş terminal ve servis hizmeti sağlamaya çalıştığını da ifade etmek gerekir. Niğde ilinde kurumsal nitelikler taşıyarak bir ilke imza atan ilk seyahat firması olduğunu da tüm sektöre kanıtlamış durumdadır. Niğde Aydoğanlar Turizm firması kapsamında yer alan tüm personellerin sosyal güvenceleri de mevcut durumdadır. Bu konuda Niğde ilinde de özenli bir intiba bırakmıştır. Niğde ilinde kurumsal nitelikler taşıyarak bir ilke imza atan ilk seyahat firması olduğunu da tüm sektöre kanıtlamış olan Nİğde Aydoğanlar turizmden uygun fiyatlardaki otobüs biletinizi online-otobusbileti.com web adresimizden kolaylıklasatın alabilirsiniz.


Niğde Aydoğanlar Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Personellerini eğitebilmek amacı doğrultusunda eğitim departmanına sahip olan ve sürekli olarak eğitim faaliyetlerini devam ettiren ilk firma olma özelliğine de sahip durumdadır. Yolcuları için sunduğu sabit fiyat uygulamaları ile sefeleri arasında herhangi bir fiyat farklılığı oluşturmadan hizmet sunan Niğde ilinde ilk seyahat firması olarak da ifade edilebilecek bir şirkettir. Sahip olduğu teknik alt yapısını hazırlayıp serverleri üstünden bilet satış işlemleri ve internet ortamından online satış işlemleri gerçekleştirdiği de özellikleri arasında ifade edilebilir.


Niğde Aydoğanlar Turizm Özel Terminalleri

Kanunen net bir şekilde belirlenmiş olan çocuk ve özürlü indirimlerini de Niğde ilinde ilk uygulayan seyahat firması, Niğde Aydoğanlar Turizm firmasıdır. Sefer düzenlediği güzergahların hepsini online bir şekilde birbirine bağlayıp online satış kategorisine açabilen özellikleri sayesinde müşterilerinden de olumlu tepkiler almaktadır. Bu konuda teknolojiye ne denli uyum sağladığı da görülebilir. Ayrıca tüm bu bilgilerin yanı sıra otobüs seferlerinde gerçekleştirilen ikramlar arasında ‘dondurma’ ikramlarını ve sabah seferlerinde ‘poğaça’ ikramlarını Niğde iline ilk getiren seyahat firması da yine Niğde Aydoğanlar Turizm firmasıdır.


Niğde Aydoğanlar Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Niğde Aydoğanlar Turizm firmasının misyonu arasında; müşterilerinin değişiklik gösterebilen beklentilerine tam zamanında en ideal çözümleri geliştirip güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunma amacı yer almaktadır. Üstelik müşteri memnuniyeti esası konusunda da beklenmeyecek derecede üst değerlere sahip olmayı amaçlamaktadır. Niğde Aydoğanlar Turizm firmasının vizyonu olarak; sektör genelinde referans ve belirleyici marka haline gelmeyi ifade etmenin dışında müşteri memnuniyeti esası ve hizmet kalite düzeyini zirveye taşımaya amacı yer almaktadır. Aynı şekilde müşterilerinin güvenliğini sağlayabilmek adına bütün gerekli önlemleri aldığını da önemle ifade etmek gerekecektir.


Niğde Aydoğanlar Turizm Bilet İptal Prosedürü

Söz konusu olan bu firmanın kalite politikası kapsamında; hizmetine değer katan en değerli unsurun ‘insan’ olduğu belirtilmektedir. Bu inanç doğrultusunda faaliyet gösteren Niğde Aydoğanlar Turizm, sınırsız düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayabilmek amacıyla kurulduğunu ifade etmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin ilk şartı, kalifiye elemanları ile sizlere en ideal olanı sunmayı ilke edinmiş durumdadır. Hizmet kalite seviyesini artıran bütün önlemleri sağlayan Niğde Aydoğanlar Turizm, hizmetin en iyi olanını sunmak için seferlerini sürdürecektir. Bu politikalar kapsamında konforlu, güvenilir, standart ve ekonomik hizmetler üretmeyi, kalite sistemini devamlı geliştirmeyi adeta bir görev olarak belirlemiştir. ‘Hizmetin Bir Tutku Haline Geldiği Adres’ temel prensibini de firma olarak ilke edindiği söylenebilir.


Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs Seferleri

Niğde - Ankara
Ankara - Niğde
Ankara - Aksaray
İstanbul - Niğde
Niğde - İstanbul
İstanbul - Aksaray
İzmir - Konya
Niğde - Konya
Ankara - Bursa
Niğde - Adana
İzmir - Niğde
Düzce - Niğde
Bor - Ankara
Niğde - İzmir
Ankara - Bor
Konya - Niğde
Niğde - Mersin
Ankara - Eskişehir
Niğde - İzmit
Niğde - İstanbul (Anadolu)
İzmit - Niğde
Eskişehir - Niğde
Bursa - Niğde
Niğde - Kayseri
Niğde - Gebze
Niğde - Bursa
Bursa - Aksaray
Niğde - Tarsus
Niğde - Aksaray
Niğde - Adapazarı
Niğde - Sakarya
Niğde - Kocaeli
Bor - İstanbul (Anadolu)
İstanbul (Anadolu) - Aksaray
Kocaeli - Niğde
Niğde - Afyonkarahisar
Bor - Konya
Bor - İzmir
Niğde - Eskişehir
Afyonkarahisar - Niğde