Nevşehirliler Seyahat Online Otobüs Bileti

Nevşehirliler Seyahat Hakkında

Nevşehirliler Seyahat
Bilgi bulunamadı!

Nevşehirliler Seyahat İletişim

Telefon: (0384)-444-50-50
Telefon: 4445050
Telefon: 03844445050
E-Posta: info@nevsehirlilerseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Adnan Menderes Terminali, Nevşehir
Nevşehirliler Seyahat Turizm Genel Tanıtımı

Bilimsel araştırmalar gezip görmenin insanları sadece bilgili değil, bununla beraber açık fikirli yaptığını da belirlemiştir. Yani, seyahat firmaları sizleri bir noktadan başka bir noktaya taşırken yalnızca işinize ya da sevdiklerinize götürmemektedir. Bunların beraberinde yepyeni ufuklar açmaktadır. Yani bir nevi kültür hizmeti de sunulmaktadır. Üst düzey iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığını koruyan bir firma özelliği taşıyan Nevşehirliler Seyahat Turizm, kamuoyunda tüm saygınlığını sürdürebilen firmalar arasında yerini almıştır. Gelişimci ve yenilikçi bir yol izlediğini de önemle ifade etmek gerekir.Nevşehir Seyahat otobüs biletinizi en ucuz ve size en uygun fiyatlarda Online-otobusbileti.com web adresimizden satın alabilirsiniz.


Nevşehirliler Seyahat Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Sahip olduğu teknolojiyi devamlı geliştirebilen bir yapıya sahip olan, amaçlarını ve hedeflerini ‘mükemmeliyetçilik’ odağında belirleyen, müşteri odaklı olarak değil ‘önce insan’ ilkesiyle yola çıkan, en ideal hizmeti sunmaya gayret eden, insanlığa ve doğaya karşı olan sorumluluklarının bilincinde olan Nevşehirliler Seyahat Turizm firmasının tercih edilebilirliği son derece yüksektir. Doğru zamanda doğru olan yatırım kararlarını verip devamlılığı sağlayabilmek ve çalışmalarından elde edilen kaynağı yeniden daha verimli yatırım araçlarında değerlendirmek ise, firmanın belirlediği hedeflerden bazılarıdır.


Nevşehirliler Seyahat Turizm Özel Terminalleri

1952 tarihinde ‘Kervan Saray’ ismiyle yolcu taşımacılığı hizmetlerine başlayan bu firma, 1978 tarihinde ‘Lale Seyahat’ ismiyle hizmetlerini sürdürmeye devam etmeyi başarmıştır. Daha sonrasında yani 1988 tarihinde ‘NevTur’ seyahat ismiyle hizmetlerine devam etmiştir. 2005 tarihine gelindiğinde ise genel kurul kararıyla şu anki adını ve unvanını almıştır. Nevşehirliler Seyahat ismiyle tüm yolcularına ideal hizmeti sunmaya gayret etmektedir. Söz konusu olan bu firmanın yalnızca Nevşehir ile sınırlı kalmamakla beraber pek çok kentte terminali, yazıhanesi ve gişesi bulunmaktadır. Sizler de bilet işlemlerinizi bu yerlerden gerçekleştirebilirsiniz.


Nevşehirliler Seyahat Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Yolcularının bütün beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayıp rahat ve güvenilir bir yolculuk yapılmasını sağlayabilen, kendini günün farklı koşullarına uygun olarak devamlı geliştirip ve yenileyip müşteri memnuniyeti esasını en yukarı tutmaya uğraşan bir firma olduğu ifade edilebilir. Bunu sağlayabilmenin yolu ise; yenilikçi tavsiyeleri cesaretlendirebilecek eğitimler ile çalışanlarının firmasına olan bağlılığını artırmak, takım ruhuyla hizmet ve verimlilik kalitesini artırmaktır.


Nevşehirliler Seyahat Turizm Bilet İptal Prosedürü

Nevşehirliler Seyahat Turizm aynı zamanda sosyal sorumluluklarıyla da dikkat çekmektedir. Bu konuda müşterilerinden tam not aldığını belirtmek gerekir. Sunulan hizmete aktarılan bir kazancı, asıl kazanç olarak gören Nevşehirliler Seyahat Turizm, bu düşüncesiyle pek çok konuda firma ismini geçirmektedir. Bu gibi avantajlara ve alternatiflere sahip olan seyahat firmasından sizler de hizmet talep edebilir ve ideal bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Nevşehirliler Seyahat Turizm firmasından bilet almış ve iptal etmek istiyor olabilirsiniz. Bu konuda yapmanız gerekenler aslında oldukça basittir. Yalnızca bilet ve otobüs sefer saatinizden 24 saat kadar öncesinde firmayla iletişime geçmeli ve mevcut durumunuz hakkında bilgi vererek talebinizi bildirmelisiniz. Bu sayede çok daha sorunsuz ve rahat bir şekilde işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Aksi bir durumda sistem tarafından biletiniz iptal edilmeyebilir ve zor bir durumda kalabilirsiniz. Bu nedenle olası bir durumda irtibat kurmaya özen göstermelisiniz.

Nevşehir Seyahat Otobüs Seferleri

Niğde - Adana
Kırşehir - Adana
Mersin - Kırşehir
Tarsus - Nevşehir
Acıgöl - Ankara
Adana - Göreme
Gaziantep - Kırşehir
İstanbul (Anadolu) - Aksaray
Hacıbektaş - Ankara
İskenderun - Kırşehir
İstanbul - Acıgöl
Denizli - Aksaray
Selçuk - Göreme
Hatay - Kırşehir
İzmit - Aksaray
Kayseri - Aydın
Aydın - Aksaray
Gebze - Aksaray
İzmir - Acıgöl
Aksaray - Aydın
Nazilli - Aksaray
Osmaniye - Gaziantep
Şanlıurfa - Kırşehir
Ankara - Göreme
Ankara - Ürgüp
Ankara - Nevşehir
Nevşehir - Kayseri
Ürgüp - Ankara
Adana - Nevşehir
Nevşehir - Ankara
Ürgüp - Kayseri
Kayseri - Nevşehir
Ankara - Aksaray
Nevşehir - Adana
Adana - Kırşehir