Lüks Erova Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Erova Turizm Hakkında

Lüks Erova Turizm
Bilgi bulunamadı!
Erbaa, Tokat ilinin en büyük ilçesidir. Yurdumuzun Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Tokat’ta sanayisi ve iş olanaklarıyla en çok güç alan ilçedir Erbaa. Tokat’ın tercih edilen, kaliteli hizmet sunan otobüs firmalarındandır Lüks Erova.


Lüks Erova Hakkında


Erbaa merkezli olarak karayolunda taşımacılık yapan bir otobüs şirketidir. Erbaa halkına verdiği önem doğrultusunda halkın kendini daha değerli hissettiği yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Lüks seyahat etmenin bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini düşünerek bütün yolcuların en lüks seyahat etmelerini sağlamaktadırlar. Rahatlık ve konforun yanı sıra güvenli yolculuğu da müşterilerine vermektedirler. Lüks Erova firmasında çalışan personele önem vermektedir. Yolculuk sırasında müşterilere eşlik edecek personelin güler yüzlü olmasını istemektedir. Özenle seçilen personele bu konuda eğitimler verilmektedir. Otobüsleri kullanacak olan kaptan şoförlerin deneyimli olmasına dikkat edilmektedir. Yolculukların güvenli olması çok önemlidir. Sefer yapacak olan araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Lüks Erova bünyesinde bulunan filolarda kaliteli otobüslerle seyahat etmek ve ekonomik fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için  Online-otobusbileti.com web sitemizden işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.


Lüks Erova’nın Hedefleri ve İlkeleri


Kaliteli ve lüks seyahatin bütün yolcuların hakkı olduğunu ilke edinmiş olan firma belirtilen saatte müşterilerini gidecekleri yerlere ulaştırarak müşterilerin zamanlarına saygılıdırlar. Firma müşterilerin can ve mal güvenliği devamlı olarak gözetmektedir. Bünyesinde çalışan personele adil davranan hakkını savunan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Erbaa’dan başlayarak büyük kentlere yolcu götüren Lüks Erova taşımacılık sektörünün öncü ve tercih firmalar arasında olmak amacındadır. 


Lüks Erova’nın Sunduğu Olanaklar


Müşterilerin rahatlığı için dizayn edilmiş 2+1 koltuklarıyla uzun yolculuklar artık çok rahat. Maç severler için otobüslerde lig tv yayını vardır. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile taraftarı olduğunuz takımın maçlarını yolculuk sırasında da izleyebilirsiniz. 


Lüks Erova’nın kendi internet sayfasından biletinizi alabilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerinize taksit imkanı bulunmaktadır. İnternet sayfasında bulunan dilek ve şikayet bölümüne her türlü görüşlerinizi yazabilirsiniz. Bu görüşler firma tarafından değerlendirilmektedir.


Lüks Erova’nın Seferleri


Lüks Erova’nın yurdumuzun birçok noktasına seferleri vardır. Birçok il ve ilçeye seyahat imkanı sağlamaktadır. Ankara, İstanbul, Samsun, Bursa, İzmir, Afyon, Bolu, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Düzce, Eskişehir ve Uşak’a birçok saatte seferleri bulunmaktadır.

İstanbul - Amasya
İzmir - Ankara
Ankara - Çorum
Ankara - Amasya
Amasya - İstanbul
Amasya - Ankara
İzmir - Amasya
Çorum - Ankara
İzmir - Çorum
Amasya - İstanbul (Anadolu)
Ankara - İzmir
Merzifon - İstanbul
İzmir - Uşak
Uşak - Ankara
İzmir - Kırıkkale
Afyonkarahisar - Ankara
Ankara - Afyonkarahisar
İzmir - Merzifon
İzmir - Afyonkarahisar
İstanbul - Merzifon
Afyonkarahisar - İzmir
Çorum - İzmir
Ankara - Salihli
Amasya - Bolu
İzmir - Salihli
Merzifon - Ankara
Amasya - İzmir
Salihli - Ankara
Ankara - Merzifon
Merzifon - İzmir
Ankara - Uşak
Ankara - Sungurlu
İstanbul (Anadolu) - Amasya
Turgutlu - Ankara
Ankara - Suluova
Afyonkarahisar - Amasya
İstanbul - Suluova
Ankara - Turgutlu
Ankara - Çay
Sivaslı - Ankara
Afyonkarahisar - Turgutlu
Merzifon - İstanbul (Anadolu)
Amasya - Sakarya
İstanbul (Anadolu) - Merzifon
Çay - İzmir
Suluova - Ankara
Uşak - Amasya
Çorum - Amasya
Afyonkarahisar - Çorum
Bergama - Afyonkarahisar
Salihli - Amasya
Çay - Ankara
Bolvadin - Ankara
Amasya - Turgutlu
Ankara - Seferihisar
Salihli - Sandıklı
Suluova - İzmir
Gebze - Merzifon
İzmir - Suluova
Ankara - Bolvadin