Lüks Amasya İtimat Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Amasya İtimat Turizm Hakkında

Lüks Amasya İtimat Turizm
Bilgi bulunamadı!

Lüks Amasya İtimat Turizm Genel Tanıtımı

1986 yılında kurulan Lüks Amasya İtimat Turizm seferlerine 2 adet Mercedes MAN marka otobüs ile başlar. Kendini sürekli yenilen ve 20 yıl içerisinde otobüs sayısı katlanarak artan firma, lüks araç filosu ile yolcularına konfor ve rahatlık sunmaktadır. Çağın gerekliliği arasında yer alan modern araç donanımlarını anında kendi bünyesindeki otobüslerine uygulayan firma, dünya yenilendikçe kendini de yenilemeye devam ediyor. Yolcuların beklentilerinin çok üzerinde kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Kaliteli hizmetleri içerisinde konforlu ve güvenli seyahatlerin saplanması açısından araçların tümünde klima sistemi, açık büfe ikramlar, Tv modüller ve film yayınları gibi özellikler yer alıyor. Güvenliğiniz açısından otobüs şoförleri hız sınırına uymaktadır. Her garajda gerekli denetimleri yapılan araçlarda seyahat eden tüm yolcular için ferdi kaza koltuk sigortası da yapılmaktadır.


Lüks Amasya İtimat Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            Kaliteli bir yolculuk için Lüks Amasya İtimat Turizmi tercih edebilirsiniz. Konfor sağlayacak araç donanımları ile keyifli yolculuklar yapabileceğiniz firmayı tercih etmeniz için beş önemli neden bulunuyor.

Her yolcu için ferdi kaza sigortası yapılmakta ve güvenliğiniz açısından Lüks Amasya İtimat Turizm kaptanları hız sınırlarına riayet etmektedir.
Açık büfe ikramlar ile Tv keyfi yapabilir, kendinizi evinizde hissederek yolculuklarını tamamlayabilirsiniz.
Bagajlar alırken yolculara kuponlar verilmekte, teslim edilirken bu kuponlar kullanılıyor. Kayıp durumlarında bu kuponlar sayesinde bagajlarınız çok pratik bir şekilde bulunabiliyor.
Güler yüzlü personeli yolculuklarınız sırasında ihtiyacınız olabilecek her türlü ihtiyacınızda anında yanınızda olmakta ve yolculuklarınızın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.
Lüks araç seçenekleri ile konforlu seyahatler her yolculuk içerisinde mümkün olmaktadır.

Lüks Amasya İtimat Turizm Özel Terminalleri

            Batı Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve Marmara bölgelerinde temsilcilikleri bulunan Lüks Amasya İtimat Turizm, yolcularına kolay ulaşım imkânı sunmaktadır. Online olarak Online-otobusbileti.com üzerinden anında ulaşmak mümkün olmakta, çağrı merkezi numaraları üzerinden firmaya ulaşarak ta istek, dilek ve şikâyetlerinizi iletmeniz söz konusu olmaktadır.

Amasya Merkez Şube ( Tel: 0 358 218 3924 )
Ankara Şube ( Tel: 0 533 404 3747)
Çorum Şube ( Tel: 0 364 224 5045 )
İstanbul Esenler Şube ( Tel: 0 212 658 0858 )
İzmit Şube ( Tel: 0 262 311 3891)

Lüks Amasya İtimat Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

            Lüks Amasya İtimat Turizm araç filosu içerisindeki tüm araçlar Mercedes Travego model olmaktadır. Geniş iç hacimleri, Tv modülü, klima sistemi gibi teknolojik donanımları ile keyifli yolculukların bölgesindeki adres olan firma, yenilikleri anında kendi bünyesindeki otobüslerinde uygulamaktadır. Emniyet kemeri ve hız sınırı uygulamaları ile de güvenli yolculuklar sunulmaktadır. Bagajlarınız içinde geniş iç hacimler bulunuyor. Yolcular bagaj prosedürüne uydukları müddetçe bagajlarda hiçbir sorun olmadan varış noktasına ulaştırılmaktadır.


Lüks Amasya İtimat Turizm Bilet İptal Prosedürü

            Online ya da Lüks Amasya İtimat Turizm acentelerine uğrayarak biletlerinizi almanız mümkündür. İptal prosedürünü işletmek için ise bilet sahibinin şahsen müracaatları kabul edilecektir. Otobüs seyahat saatine 24 saat kala iptal işleminiz gerçekleştirilir. 12 saat kala yapılan müracaatlarda bilet altı ay geçerli olmak üzere açığa alınır. Otobüs seyahat saati geçtiğinde ise bilet ile ilgili herhangi bir işlem yapılamaz.

Lüks Amasya İtimat Turizm Otobüs Seferleri

İstanbul - Gümüşhacıköy
Taşova - İstanbul
Gümüşhacıköy - İstanbul
İstanbul (Anadolu) - Osmancık
İstanbul - Taşova
İzmit - Merzifon
Osmancık - İstanbul
Suluova - İstanbul
Merzifon - İstanbul
Harem - Amasya
Amasya - Gebze
Amasya - İstanbul
Osmancık - Düzce
İstanbul - Amasya
Amasya - Kocaeli
Amasya - İstanbul (Anadolu)
Amasya - İzmit
İstanbul - Tosya
İstanbul (Anadolu) - Merzifon
Gebze - Taşova
Kocaeli - Merzifon
Adapazarı - Amasya
İzmit - Suluova
Gümüşhacıköy - İzmit
Merzifon - Kocaeli
Osmancık - Sakarya
Sakarya - Merzifon
Kocaeli - Tosya
Kocaeli - Osmancık
Gebze - Suluova