Kütahyalılar Online Otobüs Bileti

Kütahyalılar Hakkında

Kütahyalılar

Kütahyalılar İletişim

Telefon: (0274)-444-34-43
Telefon: 02742251844
Fax 2745136367
E-Posta: kutahya@kutahyalilar.com.tr
Website:

Adres:
Dörteylül Mahallesi, Belediye Otogarı, Kütahyalılar Yazıhanesi, Kütahya
Kütahya iç Batı Anadolu bölgesinde bulunan bir şehrimizdir. Antik Çağ'da birçok uygarlığa ev sahipliğide yapmıştır. Kütahya seramik ve çinileriyle meşhurdur. Birçok turist onları görmek için bu şehri yıl içinde ziyaret etmektedir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesini bulundurmaktadır. Üniversite öğrencileri ve Kütahya'nın güzelliğini görmek isteyen turistler bu şehri ziyaret etmektedirler. Seyahat için tercih edilen en önemli firmalardan bir tanesi de Kütahyalılar seyahattir. Kaliteli hizmeti ile tercih edilen bir firma olarak Kütahyalılar Seyahatten otobüs biletinizi Online-otobusbileti.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Kütahya Seyahati Hakkında


Kütahyalılar seyahat 42 üye tarafından 1984 senesinde Kütahya’nın ilçeleri olan Simav ve Gediz’in birleşmesiyle kurularak faaliyete geçmiştir. İki ilçenin birleşerek bir otobüs kooperatifi oluşturmak Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleşmiştir. Uzun yıllar önce kurulan bu kooperatif hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarına hala devam etmektedir. İbrahim Altıner, Pala Kocabaş, Ahmet Bakıoğlu, Ahmet Özdoğan ve Osman Avseven bu şirketin kurucularıdır.


İki ilçenin birleşmesi fikri ekonomik olarak daha güçlü olma düşüncesinin bir sonucudur. Böylece sektörde öncü ve güçlü ekonomisi olan firmalarla baş etmek daha kolay olacaktır.


Kurulumunun ardından 1989 senesinde eski otobüsler satılarak yerine yenileri alınmıştır. Bu çalışmanın amacı fazla araç sayısını azaltıp güçlü araç sayısını artırmaktır. 2008 yılında tekrar otobüs filoları yenilenerek kurumsallaşma yolunda adımlar atılmıştır.


Kütahya Seyahatini Sunduğu Olanaklar


Huzurlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş olan Kütahyalılar Seyahat müşteri memnuniyetini baz alarak yolcularına hizmet sunmaktadır. İşinde deneyimli kaptanı şoförler ile yolculuğunuz güven içerisinde geçmektedir. Güler yüzlü arkadaşlarımız ile karşılanıp yol boyunca bu personelin ilgi ve alakalarıyla seyahatine çok keyifli geçecektir. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler sizlere ikram edilecektir. Otobüslerde bulunan USB girişi ile teknolojik aletlerinizi şarj edebilir, Kütahya seyahatinin sunduğu kablosuz internet ile teknolojiden faydalanabilirsiniz. Uydu yayınları ile televizyon izleyebilir yolculuğunuzun daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinin konforu için dizayn edilmiş koltuklar sayesinde yolculuğunuzun rahat geçecektir. Uyumayı seven yolcular için bu koltuklar son derece kullanışlıdır.


Kütahya Seyahatin Seferleri


Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine seferleri vardır. Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit ve Sakarya’ya otobüs yolculukları bulunmaktadır.

İstanbul (Anadolu) - Kütahya
Simav - Ankara
Sakarya - Kütahya
Gediz - Ankara
Bursa - Gediz
İstanbul - Gediz
Gebze - Gediz
İnegöl - Gediz
İzmit - Gediz
Salihli - Eskişehir
Eskişehir - Kütahya
Ankara - Kütahya
Ankara - Eskişehir
İzmir - Gediz
Kütahya - Ankara
İzmir - Eskişehir
İzmir - Kütahya
Kütahya - İzmir
Kütahya - Eskişehir
Eskişehir - Ankara
İstanbul - Kütahya Kütahya - Bursa