Kanberoğlu Turizm Online Otobüs Bileti

Kanberoğlu Turizm Hakkında

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm İletişim

Telefon: (0462)-325-22-83
Telefon: 04623252283
Fax 4623255936
E-Posta: bilgi@kanberoglu.com.tr
Website:

Adres:
DEĞİRMENDERE OTOGARI NO:5 TRABZON/TÜRKİYE
Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz'e kıyısı olan bir şehirdir; Trabzon Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer almaktadır. Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize'ye komşuluğu bulunmaktadır. Samsun'dan sonra Karadeniz’in ikinci büyük şehridir. Trabzon yeşillikler içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği barındıran gezip görülmesi gereken şehirlerden biridir. Sümela manastırı ve Uzun göl her sene binlerce turistin ilgi odağı olmaktadır. Trabzon'da bulunan Karadeniz teknik Üniversitesi ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan bu üniversite öğrencilerin tercih ettiği bir eğitim yuvasıdır. Bu kadar turisti çeken ve öğrencisi bulunan bir kentin otogarı da çok işlek ve hareketlidir.. Birçok otobüs firması bu şehirde bulunmaktadır. Kanberoğlu turizm ve Seyahat otobüs işletmesi kaliteli ve güvenli yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasında kendine bir yer edinmştier.Sizlerde firmamızdan uygun fiyatlarda otobüs bileti satın almak için  Online-otobusbileti.com web adresimizden; işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesi Hakkında


Karayolunda insan taşımacılığı yapan Trabzon merkezde bir otobüs firmasıdır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir. Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon'dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.


Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun'a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir. Güler yüzlü personeli şirket bünyesine dahil etmeyi tercih eden bu firma personel çalışmaya başlamadan önce eğitimler vermektedir. Otobüs yolculuğunun liderliğini yapan şoförleri de işinde uzman olmasına dikkat etmektedir. Aile şirketi olan bu firma çalışanlarına da ailenin birer üyesi olarak görmektedir.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesinin Misyonu Ve Hedefleri


Ülkemizin her noktasına güvenli ve rahat seyahati kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini baz alarak Karadeniz bölgesinde sektörünün lideri olma vizyonunu benimsemiştir.


Günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanıp müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmak, yolcularına sunduğu hizmetin en yüksek kaliteli de olmasına dikkat etmek, Yolcuların haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve her çalışana adil davranmak, kanberoğlu turizmi tercih etmiş olan yolculara beklendiğinin daha üstünde bir hizmet sunmak hedefleri arasındadır.


Şirket olma sorumluluğunu benimseyerek müşterilerinin her türlü isteklerine cevap vermeyi kendisine ilke edilmiştir.

Kamberoğlu Turizm Otobüs Seferlerimiz

Gümüşhane - Erzurum
Erzurum - Bayburt
Düzce - Samsun
Kayseri - Ordu
Ordu - Adana
Trabzon - Adana
Yozgat - Adana
Bursa - Samsun
Giresun - Adana
İstanbul - Akçaabat
Devrek - Samsun
Espiye - Ankara
Adana - Çarşamba
İskenderun - Trabzon
Bulancak - İstanbul
Osmaniye - Giresun
Hatay - Giresun
Antalya - Çarşamba
Isparta - Giresun
Zonguldak - Giresun
Çarşamba - Antalya
İzmir - Giresun
İzmit - Giresun
Erciş - Erzurum
Manavgat - Samsun
Mersin - Çarşamba
Niğde - Trabzon
Fatsa - Antalya
Gebze - Ordu
Rize - Mersin
Gölcük - Trabzon
Sakarya - Giresun
Akçaabat - Ankara
Ankara - Akçaabat
Terme - İstanbul
Beşikdüzü - Erzurum
Ünye - Adana
İstanbul (Anadolu) - Fatsa
Trabzon - Ordu
Ankara - Trabzon
Trabzon - Erzurum
Samsun - Adana
Adana - Trabzon
Trabzon - Bayburt
Kayseri - Samsun
Samsun - İstanbul
İzmit - Samsun
İstanbul - Trabzon
Ordu - İstanbul
Erzurum - Trabzon