Kahta Petrol Online Otobüs Bileti

Kahta Petrol Hakkında

Kahta Petrol

Kahta Petrol İletişim

Telefon: (0416)-725-72-39
Telefon: 04167257239
Telefon: 02126583402
E-Posta: bilgi@kahtapetrol.com.tr
Website:

Adres:
Altıntepsi, Esenler Otogarı Otoparkı No:19, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Kurulduğu günden bugüne var olan tüm imkânlarını misafir memnuniyeti için kullanan firmamız, yola çıktığı ilk günden itibaren hizmet kalitesini bozmadan yoluna devam etmektedir. Bölgesel ve yöresel çalışmalarıyla dikkat çeken otobüs firması, sınırlı sayıdaki otobüsleriyle gerçekleştirdiği seferlerle, insandan çok sevgi taşıdığının bilincinde olarak hareket ediyor. Yöresel anlamda baktığımızda kendi yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan ilk turizm şirketi olma özelliğini koruyan şirket, Güneydoğu’nun incisi Adıyaman’ı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağı’nı tüm Türkiye’ye tanıtmayı kendine görev adletmiştir. Bu yönleriyle bir nevi tarihi ve turistik yerlerimizi tanıtmak üzere kültür elçisi olan şirket, tarihimize sahip çıkan nadir otobüs firmalarından biridir aynı zamanda.Kahta Petrol otobüs biletini en ucuz ve size en uygun fiyatlarda satın almak için Online-otobusbileti.com sitemiz üzerinden kolayca işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Otobüs Filosu

•    Travego 15 SHD

•    O403 Mercedes

•    Mercedes Tourismo

•    Prestij

Otobüste Sunduğu Hizmetler

•    İnternet

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Müzik Yayını (Genel)

•    Müzik Yayını (Koltuk)

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Koltuk Ekranı (MIT)


Kahta dağın eteği anlamına gelmektedir. Adıyaman'ın ilçelerinden bir tanesidir. Bu ilçe kuzey bölgesi dağlık tarım arazileri ve yamaçları üzerine kurulmuştur. Bazı bölgeleri ise ovalıktır. Kahta coğrafi yerinden dolayı günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde de ev sahibi yaptığı bu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. İlçede gezilip görülmesi gereken birçok tarihi yapı vardır. Her yıl birçok turist bu yapıları görmek için bu ilçeye gelmektedir. Kahta yöresel halkı ve dışarıdan gelen turistlerin tercih ettiği bir otobüs firması olan Kahta petrol turizm limited şirketi bu bölgede kaliteli hizmet veren bir şirkettir.


Kahta Petrol Turizmlimited Şirketi Hakkında


"Kendi kendini yaratmak "sloganını kendine ilke edinen bu firma kendi imkanları doğrultusunda ortaya çıkmış insan taşımacılığı yapan bir otobüsü şirketidir. Adıyaman merkezli olarak kurulmuştur. Adıyaman'ın ilçesi olan Kahta'da başlayan bu firma birçok noktaya seferler düzenleyerek yolcular taşımaktadır. Halka hizmet Hakka hizmettir düşüncesini benimseyerek yöresel halkla bir bütün olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini insan sevgisine önemsemektedir.


Kültür elçiliği görevini üstlenmiştir. Yöresel değerlere sahip çıkmaktadır. Sınırlı sayıda otobüslere olan bu firma Nemrut dağına birçok seferler düzenlemektedir. Tarihi sahip çıkan bir düşünce yapısını benimsemiştir.


Yerel halka ve buradaki tarihi güzellikleri görmek isteyen yolculara kaliteli hizmetler vermektedir. Günümüzün getirmiş olduğu yenilikler ile daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Nemrut dağını ve Adıyaman’da bulunan birçok tarihi yapıyı görmek isteyen insanların yardımcısı olacaktır Kahta petrol turizm limited şirketi.


Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketinin İlkeleri Ve Hedefleri


Yöresel ve folklorik yapıya sahip çıkan bu otobüs şirketi kültür elçisi olma yolundaki gösterdiği çalışmalar ile bu yolda bir ilk ve öncü olmayı hedeflemektedir. 


Herkesin ve her şirketin kendi tarihini bilmesi ve sahip çıkmasını savunmaktadır. Bu düşünce yapısıyla beraber kaliteli hizmet anlayışı ve konforlu seyahat birleştiğinde tercih edilen bir otobüs firması haline gelmiştir Kahta petrol turizm limited şirketi.


Kahta Petrol Turizm Ltd Şirketinin Seferleri


Kendi doğrularında bir öncü olan bu firmanın yurdumuzun birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Erzincan, Gümüşhane, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sivas ve Trabzon'la seferleri vardır. Bu illerin dışında birçok ilçeye seferlerde bulunmaktadır.

Kahta Petrol Turizm Otobüs Seferleri

İstanbul - Adana
Kayseri - Adıyaman
Kahramanmaraş - Ankara
Mersin - Adıyaman
Gümüşhane - Erzincan
İzmit - Adana
Adıyaman - Adana
Şanlıurfa - Adıyaman
İstanbul (Anadolu) - Adana
Malatya - Adıyaman
Rize - Erzincan
Erzincan - Adıyaman
Düziçi - İstanbul (Anadolu)
Trabzon - Adıyaman
Ardeşen - Kahta
Pazar - Erzincan
Sivas - Adıyaman
Gebze - Adana
Kahta - Ankara
Of - Sivas
Arhavi - Malatya
Hopa - Malatya
Ankara - İstanbul
Ankara - Kahramanmaraş
Ankara - Adıyaman
Adana - İstanbul (Anadolu)
Adıyaman - İstanbul
Ankara - İstanbul (Anadolu)
Ankara - Adana
Kayseri - İstanbul
Adana - İstanbul
Adıyaman - Ankara
Adana - Adıyaman
İstanbul (Anadolu) - Adıyaman