Jet Turizm Online Otobüs Bileti

Jet Turizm Hakkında

Jet Turizm

Jet Turizm İletişim

Telefon: (0326)-444-02-77
Telefon: 03124257887
Fax 3124184573
E-Posta: jet@jetturizm.com.tr
Website:

Adres:
Aşti, No: 55, Söğütözü, Ankara
Jet Turizm Genel Tanıtımı

1983 yılında Hatay merkezli olarak kurulan Jet Turizm kurulduğu günden bu yana yükselen bir ivme ile gelişme göstermiş olup bugünlere kadar gelmeyi başarmış olan önemli bir seyahat acentasıdır. Yenilikçi ve ileriye dönük bir bakış açısının yanı sıra Jet turizm konforlu, kaliteli ve güvenlikli bir yolculuğu da kendisine ilke edinmiş olup yolcularına huzur içerisinde seyahat etme imkanı tanımak amacı ile sürekli olarak kendisini geliştirmeye özen göstermektedir. Jet Turizm yalnızca yolcu taşımacılığı yapmamakta; aynı zamanda müşterilerine iş gezileri ve bayi organizasyonları yapma konusunda da yardımcı olmaktadır.. Yurt içi ve yurt dışı seyahat imkanı tanıyan Jet Turizm yenilikçi ve modern bir bakış açısı ile hizmet sunmakta ve kaliteden taviz vermeden yolcularını memnun etmeye özen göstermektedir. Jet Turizm filosunda yer alan modern otobüsleri ile yolcularına konforlu ve huzurlu bir yolculuk imkanı sunabilmek adına filosuna dahil ettiği otobüsler konusunda son derece titiz davranmaktadır. Bunun yanı sıra çalışan seçiminde de oldukça dikkatli davranarak sizlere hizmet sunan personellerin tümünün güler yüzlü ve işini titizlik ile yapan kişiler olmasına özen göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet sunmakta olan Jet Turizmin otobüs biletilerini Online-otobusbileti.com üzerinden en uygun fiyatlarda; kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Jet Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Jet Turizm ile seyahat etmek benzersiz bir seyahat deneyimi yaşamak anlamına gelmektedir. Yine de tereddüt yaşayabilecek kişiler için Jet Turizm’i tercih etmek için beş önemli sebebi şu şekilde sıralamak mümkün:

Jet Turizm hem yurt içinde hem de yurt dışında seferler düzenleyerek yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunmaktadır.
Jet Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özelliklere sahip olarak müşterilerin seyahatleri esnasında sıkılmadan kaliteli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır.
Jet Turizm yolcu taşımacılığının yanı sıra müşterilerine bayi organizasyonu ve iş seyahati konusunda da hizmet sunmaktadır.
Güler yüzlü çalışan kadrosu ile yolcularına keyifli ve huzurlu bir yolculuk yaşatmak için çaba sarf etmektedir.
Yolculara kaliteli ve konforlu hizmet sunarken güvenlik önlemleri de göz önünde bulundurularak varış noktalarına güvenli bir biçimde gelinmesi sağlanmaktadır.

Jet Turizm Özel Terminalleri

Jet Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan özel peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temin etmek ve bilgi almak amacı ile şube ve terminallerde yer alan yazıhanelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda telefon ve online şekilde yapmış olduğunuz bilet rezervasyonlarının dökümünü de bu noktalardan alabilirsiniz.
 

Jet Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Jet Turizm’in filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip olup teknolojik anlamda da beklentileri karşılayabilecek niteliklere sahiptir. Koltuk arkası TV’ler ile canlı televizyon yayınlarını takip edebilir, film izleyebilir yahut kulaklarınız ile kimseyi rahatsız etmeden müzik dinleyerek keyifli bir yolculuk yapma imkanına sahip olabilirsiniz.


Jet Turizm Bilet İptal Prosedürü

Jet Turizm tarafından bilet iptali esnasında bilet iptal prosedürü göz önünde bulundurulmaktadır. Bu doğrultuda iptalini talep edeceğiniz biletlerin sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelere teslim edilmesi gerekmektedir. Online alınmış biletlerin çıktıları alındı ise online iptali mümkün değildir, şubeye gelinmelidir.

Jet Turizm Otobü Seferleri

Ankara - Adana
Adana - Ankara
Ankara - Hatay
Hatay - Ankara
Ankara - Aksaray
Adana - Hatay
Ankara - İstanbul
İstanbul - Adana
İskenderun - Ankara
İstanbul - Aksaray
İstanbul - Hatay
Ankara - İskenderun
İstanbul - Ankara
Ankara - İstanbul
(Anadolu) Ankara - Ceyhan
İstanbul (Anadolu) - Ankara
Ankara - Antakya
İzmit - İskenderun
Adana - İstanbul
Karabük - Ankara
Adana - İskenderun
Ankara - İzmit
İskenderun - İstanbul
Adana - İzmir
Adana - Aksaray
İstanbul - İskenderun
İstanbul - Antakya
Hatay - Aksaray
Dörtyol - Ankara
İzmir - Konya
Antakya - Ankara
İskenderun - İstanbul (Anadolu)
Adana - Eskişehir
Ankara - Karabük
Konya - İzmir
Ankara - Kocaeli
Ankara - Osmaniye
İstanbul - Dörtyol
İzmir - Adana
İzmit - Adana
Aksaray - Hatay
Adana - Bursa
Hatay - İzmir
Eskişehir - Ankara
İstanbul - Osmaniye
İstanbul (Anadolu) - Adana
Ankara - Sakarya
Adana - Konya
İstanbul - Erzin
Eskişehir - Adana
Hatay - İstanbul
Bursa - Ankara
Ankara - Gaziantep
Ankara - Erzin
Kocaeli - Adana
Afyonkarahisar - İzmir
İzmit - Hatay
Eskişehir - Hatay
Ankara - Dörtyol
İstanbul - Payas