İzmir Turizm Online Otobüs Bileti

İzmir Turizm Hakkında

İzmir Turizm
Bilgi bulunamadı!

İzmir Turizm İletişim

Telefon: 444 01 35
Telefon: 4440135
Fax 2324722009
E-Posta: info@izmirturizm.com.tr
Website:

Adres:
Kemalpaşa Caddesi, No: 1, İzmir
İzmir Turizm Genel Tanıtımı

İzmir Turizm İzmir merkezli olarak kurulmuş olup kurulduğu günden beri hizmet standartları ile beklentileri tam anlamıyla karşılamakta olan önemli bir seyahat ve ulaşım acentesidir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile kaliteli ve konforlu yolculuk imkanı sunmayı kendisine ilke edinmiş olup ekonomik kaygıları ön planda tutmayarak  çalışmalar yapmaya özen göstermiştir. Otobüs filosunda yer alan otobüsler ile müşterilerine kaliteli ve konforlu bir seyahat imkanı tanıyan İzmir Turizm çalışanları ile de bu memnuniyeti devam ettirmek amacı ile oldukça özen göstermektedir. İzmir Turizm olarak müşteri memnuniyetini kazanmak amacı ile kaliteden ödün vermeden sunulan hizmetler için düzenli ve titiz olarak denetimler yapılmaktadır. Firma bünyesinde çalışmakta olan elemanların tümünün eğitimli ve konusunda uzman kişiler olmalarına da özen göstermekte ve bu konuda eğitimler vermektedir. Modern ve teknolojik özelliklerle bezenmiş konforlu otobüsler ile yolcularına konforlu ve kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatmak amacı ile gelişmekte ve büyümekte olan İzmir Turizm bu anlamda yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir merkezli olarak kurulan İzmir Turizm gelişirken müşterilerinin düşüncelerine önem vererek onların beklentilerini karşılayacak yenilikler yapmaya ve bu doğrultuda kaliteli hizmet sunabilmeye özen göstermektedir. Yolculuk esnasında sunulan ikramlar ile yolcuların yol boyunca sıkılmadan; keyifle ve eğlenceli yolculuk yapmaları hedeflenmektedir.Sizde İzmir Turizm otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz İzmir Turizm otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


İzmir Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

İzmir Turizm yolcularına sunmuş olduğu imkanlar ile tercih edilmesi oldukça muhtemel bir seyahat acentesidir. Yine de bu acenteyi tercih etmesi için insanlara sunulacak beş önemli sebep şu şekilde sıralanabilmektedir:

İzmir Turizm filosunda yer alan modern otobüsler ile yolcularına teknolojik özelliklerle bezenmiş ve internet hizmeti sunan bir yolculuk yapma imkanı sunmaktadır.
Güler yüzlü çalışanları ile yolculuklarınızın keyifli ve rahat şekilde geçmesi sağlanmaktadır.
İzmir Turizm müşterilerinin düşüncelerine önem veren bir firma olup müşterilerinin geri dönüşlerine bağlı olarak eksiklerini belirlemekte ve tamamlamak için çalışmalar yapmaktadır.
Yolcuğunuz esnasında ikramlar sunularak su, yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınız karşılanmaya çalışılmaktadır.
Yolcularına konforlu ve kaliteli hizmet sunabilmek için kendisini sürekli olarak yenilemeye ve değiştirmeye özen göstermektedir.

İzmir Turizm Özel Terminalleri

İzmir Turizm yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan özel peronlarda hizmet vermektedir. Bilet almak yahut yolculuğunuz ile ilgili bilgi almak için şube yahut terminallerde bulunan İzmir Turizm yazıhanelerinden yada Online-otobusbileti.com web sitemizden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon yahut online olarak rezervasyon yaptırdığınız biletlerinizin çıktısı için de bu yazıhanelerden faydalanabilirsiniz.


İzmir Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

İzmir Turizm filosunda bulunan otobüslerin tümü modern ve son model özelliklere sahiptir. Otobüs içi LCD televizyon imkanının yanı sıra koltuk arkası TV sistemi ile kulaklıklar ile başkalarını rahatsız etmeden televizyon izleme, film seyretme yahut müzik dinleme imkanlarına sahip olabilmektesiniz. Oldukça modern ve teknolojik olan bu otobüsler beklentileri karşılayacak özelliklere sahip olup müşterilerine kaliteli ve konforlu hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiştir.

 

İzmir Turizm Bilet İptal Prosedürü

İzmir Turizm’den alınmış biletlerin iptali konusunda bilet iptal prosedürü göz önünde bulundurulmakta ve iptal işlemleri bu çerçevede yapılmaktadır. İptal ettirmek istediğiniz biletlerin iade edilebilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce bileti şubeye iade etmeniz gerekmektedir. Tarihi geçmiş olan biletleriniz için ücret iadesi söz konusu değildir.İzmir Turizm Otobüs Seferleri

İstanbul - İzmir
İzmir - Ankara
İzmir - İstanbul
Ankara - İzmir
İstanbul - Manisa
İstanbul (Anadolu) - İzmir
İzmir - İstanbul (Anadolu)
Manisa - İstanbul
İzmir - Yalova
Afyonkarahisar - İzmir
İzmir - Afyonkarahisar
Afyonkarahisar - Ankara
Ankara - Afyonkarahisar
Manisa - İstanbul (Anadolu)
Bursa - İstanbul (Anadolu)
Gebze - İzmir
Bursa - İstanbul
İzmir - Antalya
İstanbul (Anadolu) - Manisa
İstanbul - Akhisar
Ankara - Salihli
Ankara - Uşak
Salihli - Ankara
İzmir - Gebze
Ankara - Turgutlu
İstanbul (Anadolu) - Bursa
Ankara - Bolvadin
Antalya - İzmir
İzmir - Alanya
İstanbul (Anadolu) - Çeşme
Gebze - Manisa
Turgutlu - Ankara
Manisa - Gebze
Salihli - İstanbul (Anadolu)
İzmir - Gemlik
İzmir - Kaş
Ankara - Seferihisar
İzmir - Bursa
İzmir - Manavgat
Alanya - İzmir
Çay - İzmir
Ankara - Çay
Akhisar - İstanbul
Aliağa - İstanbul (Anadolu)
İstanbul (Anadolu) - Salihli
İzmir - Kemer
Antalya - Selçuk
İstanbul - Kula
İzmir - Kalkan
Avcılar - İzmir
Selçuk - Antalya
İstanbul (Anadolu) - Selçuk
İzmir - Orhangazi
Akhisar - İstanbul (Anadolu)
Sandıklı - İzmir
Orhangazi - İzmir
İstanbul - Seferihisar
İzmir - Alibeyköy
İnegöl - İstanbul
Çay - Ankara