Es Es İsmail Ayaz Online Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Es Es İsmail Ayaz
Bilgi bulunamadı!

Es Es İsmail Ayaz İletişim

Telefon: (0242)-331-00-11
E-Posta: info@ismailayaz.com.tr
Website:

Adres:
Eskişehir Otobüs Terminali, No: 26, Eskişehir
Eskişehir, iç Anadolu bölgesinde Türkiye’nin en büyük beşinci şehridir. Şehrin ortasından porsuk çayı geçmektedir. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi bulunmaktadır. Bu iki büyük üniversiteden dolayı öğrenci yönünden kalabalık bir şehirdir. Öğrenciler çok olduğundan Eskişehir’e gidip gelen yolcu sayısı da fazladır. Seyahatler sırasında kalitesinden dolayı tercih edilen otobüs firmalarından biridir İsmail ayaz.


İsmail Ayaz Hakkında 


Eskişehir merkezli olmak bir otobüs firmasıdır. Kurucusu İsmail Ayaz’dır. İsmail Ayaz ilk olarak Eskişehir’den Bursa’ya giden Chevrolet veya Austin araçlarla çalışma hayatına başladı. 1950’li yıllarda birer yıl arayla iki otobüs alarak bu sektörde çalışmalarını sürdürmüştür.


1960’lı yıllarda aldığı otobüslerle Bursa’dan Eskişehir’e yerleşip merkezini buraya taşımıştır. 1962 senesinde Turizm Bakanlığından “Ayaz Turizm Seyahat” acentelik ve ulaşım belgesi almıştır. Bu aldığı belgeden sonra yurtiçinde ve yurtdışında yolcular için tur seferlerine başlamıştır. Ayrıca Hac seferleri düzenlenmiştir. 1963 yılında Eskişehir’de şehirlerarası ilk otogar tesisini yapmıştır. 1966 yılında araçlarına yenilerini ekleyerek insan taşımacılığından yaptıkları bu işi daha da ileri seviyelere taşımış ve büyütmüşlerdir. 


İsmail ayaz yayla motorlu araçlar nakliye dayanıklı tüketimli mallar san. ve tic. ltd. şti. Eskişehir’den başlayarak ülkemizin bir çok ulaşım noktasına kaliteli ve güvenli bir seyahat imkanı vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile daha iyi işler yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. İşinde iyi kaptan şoförler ve yolcularla alakadar ve güler yüzlü personeller tercih edilmekte ve titizlikle seçilmektedir. Filolarda bulunan araçların düzenli olarak bakımları yapılarak güvenlik için her türlü önlemler alınmaktadır.


İsmail Ayaz Misyonu ve Vizyonu


Kaliteli, huzurlu, konforlu yolcuğu misafirlerine sunarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak temel misyonudur.


Firmayı tercih etmiş yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak, yolcuların zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, bünyesinde barındırdığı çalışan personele adaletli ve saygılı davranmak vizyonudur.


İsmail Ayaz Sunduğu Olanaklar


Güler yüzlü personel tarafından yiyecek ve içecek ve tatlı ikramı, her koltukta televizyon imkanı, kablosuz internet hizmeti, 220 volt priz, rahat ve konforlu tek kişilik koltuklar ve uyumak için yastık ve battaniye yolcularına sunduğu olanaklardan bazılarıdır.Sizde bu olanaklarımızdan faydalanmak ve konforlu bir yolculuk geçirmek için Online-otobusbileti.com web adresimizden uygun fiyatlardan biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.


İsmail Ayaz Otobüs Seferleri

İzmit - Bilecik
Eskişehir - Alanya
Manavgat - Eskişehir
Sakarya - Bilecik
Burdur - Eskişehir
Antalya - Bilecik
Nazilli - Eskişehir
Bilecik - Aydın
Kütahya - Alanya
Alanya - Eskişehir
Marmaris - Eskişehir
Denizli - Bilecik
Serik - Eskişehir
Aydın - Bilecik
Muğla - Denizli
İstanbul - Eskişehir
İstanbul (Anadolu) - Eskişehir
İstanbul - Bilecik
İstanbul (Anadolu) - Bilecik
Eskişehir - İstanbul
Bilecik - İstanbul
Eskişehir - Gebze
Gebze - Eskişehir
Eskişehir - Sakarya
Sakarya - Eskişehir
Bilecik - Sakarya
İzmit - Eskişehir