İpek Turizm Online Otobüs Bileti

İpek Turizm Hakkında

İpek Turizm
Bilgi bulunamadı!

İpek Turizm İletişim

Telefon: 444 38 38
E-Posta: bilgi@ipekturizmkayseri.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 10, Kocasinan, Kayseri

İpek Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Kayseri merkezli, geçmişi oldukça eskilere dayanan, köklü bir seyahat firmasıdır. Sahibi ve kurucusu Derviş BİNBOĞA’ dır. Bulunduğu bölgede ilk otobüs firması olarak da tanınır.
 

HİZMET ve PROGRAMLARI

Otobüs seferlerinde ilk olarak hoş ve güler yüzlü bir karşılama ve sefer hakkında bilgi verilerek konuklara ortalama seyahat süreleri mola istasyonları ve otobüs personeli hakkında bilgi verilerek misafirlik süreciniz başlar.
Hareketten yarım saat sonra ilk ikramlarımız başlar. Meyve suyu, cola, kahve, çay içecek seçeneklerimiz arasında sunulmakta. Bir tatlı kek tarzı ve bir de tuzlu ikram seçeneği ile yolcularımıza hitap etmektedir.  Üstelik otobüs tavanında bulunan ikaz düğmeleri ile diğer firmalardan farklı olarak her daim açık büfe olan bu ikram ve içeceklerimizden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde birde mola sonrası ikramlar sunulmaktadır.
Otobüsleri artık son teknolojinin kullanıldığı günümüz şartlarına göre dizayn edilmiştir. Wifi, koltuk arkaları tv, hafızadan film izleme; yerli yabancı seçenekleri, belgeseller, her türde müzik alternatifi bulabilirsiniz. Ayrıca kendi usb bellekleriniz ile dilediğiniz tarzda film ve müziğinizi de özgürce izleyip dinleyerek eğlenceli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Kulaklıkları da yolculuk öncesi dağıtılıp yolculuk bitiminde toplanmaktadır.
2+1 koltuk seçenekleri ile donatılmış bazı otobüslerinde tek başına yolculuk etmek isteyen konuklarına da ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.
 
SEFERLERİ

Genel merkez Kayseri olması sebebiyle Kayseri’ de kendilerine ait özel bir terminalleri bulunmaktadır. Şehir içinde servisleri ile konuklarını belirli noktalardan toplayıp önce kendi özel terminaline getirmektedir. Oradan Kayseri terminaline geçen otobüs buradan sefer saatinde hareket etmektedir. Başlıca seferleri Kayseri’den batıya ve güneye olmak üzere  Ankara, Adana, İstanbul ve Mersin’e günde 2 sefer  Hatay, Eskişehir, Osmaniye, İzmir, Denizli, Muğla, ve bu güzergahlardaki diğer illere günde 1 kere olmak üzere seferleri vardır.
 

DİNLENME TESİSLERİ

Binboğa Dinlenme Tesisleri:  Ankara yolu üzerinde Keskin mevkiinde bulunan Firma sahibine ait bir tesistir. Hediyelik eşyalar, ücretsiz yıkama hizmeti, fast-food yiyecekleri, mescit, ve ücretsiz lavaboları ile  nezih ve temiz bir yerdir.

Yüceller Dinlenme Tesisleri: Eskişehir Sivrihisar mevkiinde bulunan sıcak yemek seçenekleri ile geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Akaryakıt istasyonu mescit ve lavaboları mevcuttur.
 

OTOBÜS FİLOSU

Travego, Setra ve Mitsibushi markalı 14 adet otobüs ile hizmet vermektedir.Sizde İpek Turizm otobüs seferlerimizi takip etmek ve en ucuz İpek Turizm otobüs biletini satın almak için Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


İpek Turizm Otobüs Seferleri

Osmaniye - Kayseri
Ceyhan - Kayseri
Kayseri - Ankara
Ankara - Kayseri
Ankara - Kırşehir
Kayseri - Kırıkkale
Kayseri - Kırşehir
Ankara - Mucur
Adana - Niğde
Adana - Kayseri
Kayseri - Adana
Niğde - Adana
Niğde - Kayseri
Kayseri - Niğde