Iğdırlı Turizm Online Otobüs Bileti

Iğdırlı Turizm Hakkında

Iğdırlı Turizm

Iğdırlı Turizm İletişim

Telefon: (0476)-228-69-01
E-Posta: bilgi@igdirliturizm.com.tr
Website:

Adres:
Iğdırlı Turizm Otobüs Terminali, Iğdır - Nahcivan Karayolu 2. km, Iğdır
Iğdırlı Turizm Genel Tanıtımı

Iğdırlı Turizm 1989 yılında Salih Aras tarafından Iğdır merkezli olarak kurulmuş olup günümüzde de hala hizmet vermekte olan önemli bir seyahat firmasıdır. Iğdırlı Turizm kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir. Çağın tüm olanaklarını kullanarak yolcularına modern ve teknolojik seyahat imkanları tanımakta olan Iğdırlı Turizm hizmet kalitesini arttırmak amacı ile çalışmalarına devam etmekte ve gelişme göstermektedir. Yolcuların beklentilerini karşılayacak olan özellikler ile gelişmeye devam etmekte ve bu bağlamda çevre değerlerine zarar vermeyecek şekilde gelişme göstermeye devam etmektedir. Doğal yaşama zarar vermeyecek teknolojiler ile gelişmeye devam eden Iğdırlı Turizm yolcularına konforlu ve kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatmak amacı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme konusunda çalışmalar yapmakta ve bu doğrultuda kendilerini geliştirmeye devam etmektedir. Bilim çağının yaşandığının bilincinde olan Iğdırlı Turizm; teknoloji çağının tüm olanaklarını kullanmakta ve bu doğrultuda müşterilerine seyahat hizmeti vermektedir. Çalışan kadrosunun güler yüzlü ve konusunda uzman kişiler olmasına özen gösteren Iğdırlı Turizm modern araçlar ile yolculuk etmek ve en ucuz fiyatlarda otobüs bileti satın almak için Online-otobusbileti.com web adresimiziziyaret edebilirsiniz.


Iğdırlı Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Iğdırlı Turizm ile seyahat etmek başlı başına bir ayrıcalıktır. Iğdırlı Turizm’i tercih etmek için onlarca olumlu sebep içerisinden en önemli beş tanesi şu şekilde sıralanabilmektedir:

Iğdırlı Turizm yolcularının tümüne karşı saygılı, güler yüzlü ve dürüst bir şekilde yaklaşarak yolcuların rahat bir biçimde seyahat etmelerine olanak tanımaktadır.
Iğdırlı Turizm yaşadığımız dünyanın değerlerine değer vermekte ve bu anlamda kendisini çevre temizliğinden sorumlu tutarak üzerine düşen vazifeyi sonuna kadar yapmaya özen göstermektedir.
Iğdırlı Turizm yaşanılan çağın bilim ve bilgi çağı olduğunun farkında olarak yolculuklarda bu çağın kullanılabilir tüm imkanlarını yolcularına sunmaya özen göstermektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya özen gösteren Iğdırlı Turizm, gelişme gösterirken bu gelişmelerin müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilir niteliklere sahip olmasına özen göstermektedir.
Yolculuğunuz esnasında güvenlik önlemleri alınarak varacağınız noktaya zamanında ve güvenlikli bir biçimde huzurla varmanız için çaba sarf edilmektedir.

Iğdırlı Turizm Özel Terminalleri

Iğdırlı Turizm müşterilerine şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için özel olarak ayrılmış peronlarda hizmet sunmaktadır. Bilet almak, bilet iptali, seyahat bilgisi gibi ihtiyaçlarınız için ise şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelerden faydalanabilirsiniz. Online aldığınız biletlerin dökümü için de yine bu yazıhanelerden yardım alabilirsiniz.


Iğdırlı Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Iğdırlı Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern otobüsler olup bilim çağının tüm özelliklerine sahiptir. Otobüs filosunda yer alan otobüsler Mercedes – Benz tarafından üretilmiş otobüslerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra 2010 yılında Iğdırlı Turizm filosuna 50 adet yeni Travego otobüs dahil olmuştur. Yolcularına hizmet verirken bu modern otobüslerden oluşan bir otobüs filosu ile çalışmaktadır.


Iğdırlı Turizm Bilet İptal Pro161sedürü

Iğdırlı Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptali için aldığınız biletleri sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminallerde yer alan Iğdırlı Turizm yazıhanelerine teslim etmeniz gerekmektedir. Online biletlerinizin iptali çıktısı alınmış olduğu durumlarda online şekilde yapılamamaktadır. Tarihi geçmiş biletleriniz için ise ücret iadesi söz konusu değildir.

Iğdırlı Turizm Otobüs Seferleri

Erzurum - Iğdır
İstanbul - Amasya
İstanbul - Erzincan
İstanbul - Erzurum
İstanbul - Iğdır
Amasya - Erzincan
Gebze - Erzurum
Iğdır - Erzurum
Ankara - Sivas
Ankara - Erzurum
Sivas - Erzincan
Erzurum - Ankara
Erzincan - İstanbul
Erzurum - İstanbul
Erzurum - Sivas
Iğdır - İstanbul
Sivas - Erzurum
Amasya - İstanbul
Sivas - Ankara
İstanbul (Anadolu) - Erzurum
Ankara - Erzincan
İzmit - Erzurum
İstanbul (Anadolu) - Iğdır
Ankara - Yozgat
Amasya - Erzurum
Ankara - İmranlı
İstanbul (Anadolu) - Erzincan
Sakarya - Erzurum
Erzincan - Sivas
Erzurum - İzmit
Iğdır - Ankara
Ankara - Iğdır
Erzurum - Trabzon
Erzurum - Amasya
Merzifon - İstanbul
Ankara - Sorgun
Erzincan - Ankara
İstanbul - Merzifon
Kocaeli - Erzurum
İstanbul (Anadolu) - Amasya
Erzurum - Kars
Bayburt - Trabzon
Trabzon - Bayburt
Kayseri - Erzurum
İzmit - Erzincan
İzmir - Ankara
İzmir - Erzincan
Ankara - İzmir
Ankara - Kırıkkale
Erzurum - Kayseri
İstanbul - Suşehri
Manisa - Ankara
Adapazarı - Amasya
Trabzon - Erzurum
Erzurum - Gebze
Erzincan - Bolu
Konya - Antalya
Ankara - Bursa
Bursa - Erzurum
Antalya - Konya