Hatay Nur Seyahat Online Otobüs Bileti

Hatay Nur Seyahat Hakkında

Hatay Nur Seyahat
Bilgi bulunamadı!
Hatay, yurdumuzun 13. kalabalık şehirlerinden biri olup ülkemizin en güneyinde bulunmaktadır. Ülke olarak Suriye'ye ve yurdumuzda Osmaniye, Adana, Gaziantep illerinde komşudur. Hatay’dan bu illere ve yurtdışına seyahatlerinizde Hatay nur seyahattan en ucuz fiyatlarda otobüs bileti satın almak için online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hatay Nur Seyahat Hakkında


Hatay nur seyahat yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapmaktadır. Hatay merkezde bir otobüs firmasıdır. Firma 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. 


Antakya otogarında şubesi bulunan Hatay Nur Seyahat Anadolu’nun birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yurdumuzda yedi tane ile her gün düzenli olarak seferler vardır. Yurtiçinin dışında yurt dışında da Suudi Arabistan'la, Halep-Şam'a seferler mevcuttur. Yurtiçi kadar yurtdışı seyahatlerinde da tercih edilen bir firmadır.


Hatay nur seyahat dışında Tunceliler, özSivas ve Van gölü otobüs firmalarının da bilet satışları bu firma tarafından yapılmaktadır. Firma yurtdışında Sudan ve Yemen'de de otobüs işletmeciliğinde hizmet vermektedir. Güvenli bir yolculuk isteyenlerin adresi haline gelmiştir.


Hatay Nur Seyahat İlkeleri Ve Hedefleri


Rahat, konforlu ve hızlı yolculukları müşterilerine sunan Hatay nur seyahat kaliteli yolculuklarının devamlılığı için sürekli çalışmaktadır. "Huzur ve güvenin ismi "sloganıyla yolcuların gözü kapalı bilet alabilecekleri bir otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yolcular için sürekli ne yapabilirim sorusunu kendisine sunan bir firma olan Hatay nur seyahat yeniliklere açık ve her zaman daha fazlasını hedefleyen bir şirket olmuştur. Müşterilerinin zamanlarını çalmayaraktan belirtilen sürede istedikleri noktaya ulaştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı davranan, onların işini severek yapmaları için sürekli teşvik eden bir firma halindedir.


Yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapan bu firma dünya standartlarında bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda her gün çalışmalar yapmaktadır.


Hatay Nur Seyahatini Sunduğu Olanaklar


Güvenli ve huzurlu yolculuğun yanı sıra keyifli ve rahat bir yolculuk da müşterilerine sunmaktadır. Yolculuk sırasında lig TV yayını ile maç sever müşterilerin gönlünü fetih etmektedir. Teknolojiden geri kalmak istemeyen müşterilere kablosuz internet ile yardımcı olmaktadır. Sakin televizyon izleyerek bir yolculuk sürdürmek isteyen yolcular için kişiye özel televizyonlar ile uydu yayını vardı. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli ürünler güler yüzlü personel tarafından siz müşterilere sunulmaktadır.


Hatay Nur Seyahatin Seferleri

Çay - İskenderun
Konya - Hatay
Konya - Antakya
Antakya - Ereğli (Konya)
Konya - Kırıkhan
Ceyhan - Afyonkarahisar
Ceyhan - İstanbul
Ankara - Ceyhan
Ankara - Dörtyol
Ankara - Hatay
Ankara - Kırıkhan
Ankara - Aksaray
Ankara - Antakya
Ankara - Payas
Hatay - Adana
Hatay - Ceyhan
Hatay - Afyonkarahisar
Hatay - Ereğli (Konya)
Hatay - İstanbul
İskenderun - Afyonkarahisar
İskenderun - Ankara
İskenderun - Ereğli (Konya)
İstanbul (Anadolu) - Ceyhan
İstanbul (Anadolu) - Hatay
İstanbul (Anadolu) - İskenderun
İstanbul (Anadolu) - Aksaray
İstanbul (Anadolu) - Antakya
Kocaeli - Hatay
Kocaeli - İskenderun
Konya - İskenderun