Hatay Günsas Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Günsas Turizm Hakkında

Hatay Günsas Turizm
Bilgi bulunamadı!
Hatay, Akdeniz bölgesinde ülkemizin en güney noktasından bulunan bir ildir. Ülkemizin kalabalık ve sıcak şehirlerindendir. Suriye, Adana, Osmaniye ve Gaziantep’e komşuluğu vardır. Hatay’dan bu komşu illere ve Anadolu’nun birçok iline seyahat için Hatay Günsas Turizm otobüs biletinizi Online-otobusbileti.com web adresimizden kolayca satın alabilirsiniz.


Hatay Günsas Turizm Hakkında


Merkezi Hatay olan bir otobüs firmasıdır. Antakya otogarında şubesi bulunan bu firma konforlu yolculuk isteyen müşterilerin tercihidir. Yurt içi ve yurtdışı gezilerinde yolcuların hizmetindedir. Kaliteli ve yeniliklere açık hizmet anlayışıyla yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya yolcu taşımaktadır. İlgili ve alakadar personeli bünyesinde bulunduran Hatay Günsas Turizm deneyimli, işinde uzman şoförlerle çalışmayı tercih etmektedir. Hatay Günsas Turizmin birde bagaj prosedürü bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği açısından bilet alan her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır. Bu bagaj hakkı her yolcu için iki adettir. Bu miktarı geçen ağırlıktaki bagajlar geri verilebilir. Baraj teslimi yaparken bagaj fişi almayı unutmamanız gerekmektedir. Aksi halde kaybolan eşyalarınızdan firma sorumlu olmayacaktır. Bilgi fişi dahilin de kıymet takdiri yapılmayan eşya kaybı olursa bilet ücretinin iki katına kadar ödeme yapılmaktadır. Otobüs dışında terminalde ve serviste kaybolan eşyalarda çalınan mal sahibine aittir. Bagajlarda tehlikeli madde, kırılabilir ve bozulabilir eşya, elektronik aletler taşınmasında herhangi bir zarar durumundan otobüs şirketi mesul değildir. Bagajlarda evcil hayvan taşımak yasaktır. Kendi kafesinden bulunan hayvanları Hatay Günsas Turizm kararına göre diğer yolcuları rahatsız etmediği takdir de yolcular yanlarına alabilirler.


Hatay Günsas Turizm’in Sunduğu Olanaklar


Konforlu yolculuğu müşterilerine veren firma ilk andan itibaren güler yüzlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiştir. Mp3 müzik sistemiyle yolculuk boyunca müzik dinlemeyi müşteriler keyifli vakit geçireceklerdir. Bilet almak içinde şubelere gitmenize gerek yoktur.


Hatay Günsas Turizm’in Seferleri

Adana - Dörtyol
Adana - Hatay
Adana - İskenderun
Adana - Kırıkhan
Adana - Kütahya
Adana - Antakya
Adana - Payas
Bolu - Hatay
Dörtyol - Adana
Dörtyol - İstanbul
Erzin - Ankara
Erzin - Gebze
Hatay - Bolu
Hatay - Gebze
Hatay - Kocaeli
Hatay - Sakarya
Hatay - İzmit
İskenderun - Adana
İskenderun - Bolu
İskenderun - Gebze
İskenderun - Kocaeli
İskenderun - Sakarya
İskenderun - İzmit
İskenderun - Adapazarı
Kırıkhan - Adana
Kırıkhan - İstanbul
Kocaeli - Adana
Sakarya - Adana
Sakarya - Hatay
Sakarya - İskenderun