Hatay Güney Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Güney Turizm Hakkında

Hatay Güney Turizm

Hatay Güney Turizm İletişim

Telefon: (0326)-227-00-33
Telefon: (0533) 303 98 30
E-Posta: guney@guneytur.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı No.9 Antakya / HATAY TÜRKİYE
Hatay yurdumuzun güneyinde yer alan sıcak, insanları da güzel ilimizidir. Hatay güney tur turizm de Hatay merkezli kurulmuş bir firmadır.

Hatay Güney Tur Turizm Hakkında

Kurumsallığı benimseyerek bu yolda hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Hatay Güney Tur Turizm özellikle güneydoğu ve Anadolu bölgesinde tercih edilen firma haline gelmiştir. Kaliteli hizmetini sürekli geliştirme yönündeki çabalarıyla güvenli yolculuk isteyen müşterilerin tercih ettiği seyahat şirketidir. Sürekli bakımları yapılan otobüs filosu güven karşılığını müşterilerine vermektedir.  

Hatay Güney Tur Turizmin çalışan personeli de özenle seçilmektedir. Güler yüz ve anlayışın ilk olarak amaç olduğu personele aşılanarak verilen eğitimler ile personel çalışmaya başlamaktadır. 

Hatay Güney Tur Turizmin Misyonu

Yüksek kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en yukarılara çıkarmak, yolcuların zamanından çalmadan gideceği yere ulaştırmak, müşteri haklarına saygı duymak, firma personelinin çalışma hevesini dinç tutmak ve artmasını sağlamak, çevreye, insanlara ve evrensel olan değerlere olan sorumlulukları bilerek yerine getirmek ve yeni hedef olarak insan taşımacılığında Avrupa Kalite Ödülüne sahip olmak.

Hatay Güney Tur Turizmin Vizyonu Ve Hedefleri

Yolculuk için bizleri tercih etmiş müşterilerin memnuniyeti, firma bünyesinde çalışan personelin işini sevmesi ve memnun olması. Seyahat konusunda müşterilerin her türlü beklentisini karşılamak, yolcu taşımacılığında dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak Hatay güney tur turizmin vizyonudur.

Sürekli kaliteli hizmet vererek bunu yaşam tarzı haline getirmek, yurtiçi ve yurtdışı insan taşımacılığında en iyisi olmak için sürekli çalışmak ve gelişme içerisinde olmak. Müşteri ve personel ilişkilerinde saygılı, adil, içten tavırlar içerisinde olmak firmanın hedefleri arasındadır.

Hatay Güney Tur Turizm’in Sunduğu İmkanlar

Rahat koltuklar eşliğinde uyumak isteyen yolcuların memnuniyetini sağlayan firma 2+1 koltuklarıyla oldukça rahattır. Güler yüzü ilke edinmiş personel tarafından çeşitli ve bol yiyecek ve içecek ikramları yapılmaktadır. Otobüslerin içinde bulunan klimalar sayesinde her türlü hava koşulunda istenilen sıcaklıkta seyahat mümkündür. İşinde deneyimle şoförlerle güvenli yolculuğun adresidir.Sizde bu imkanlardan yararlanmak ve konforlu bir yolculuk geçirmek için Hatay Güney Turizm otobüs biletilerini  Online-otobusbileti.com web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Hatay Güney Tur Turizmin Seferleri 

Dörtyol - İstanbul
Antakya - Ankara
Antakya - İstanbul
İzmit - Hatay
Payas - İstanbul
Hatay - Gebze
Gebze - Adana
Kocaeli - Hatay
İstanbul - Pozantı
Payas - Ankara
Hatay - Kocaeli
Hatay - İzmit
Gebze - İskenderun
İstanbul - Antakya
İstanbul - Aksaray
Hatay - Ankara
Hatay - Aksaray
Hatay - İstanbul
Kırıkhan - İstanbul
İskenderun - İstanbul
Kırıkhan - Ankara
Gebze - Hatay
İstanbul - Adana
İstanbul - Ankara
İstanbul - Dörtyol
İstanbul - Hatay
İstanbul - İskenderun
Antakya - Adapazarı