Has Turizm A.Ş. Online Otobüs Bileti

Has Turizm A.Ş. Hakkında

Has Turizm A.Ş.

Has Turizm A.Ş. İletişim

Telefon: (0326)-444-06-31
E-Posta: hasturizm@hasturizm.com.tr
Website:

Adres:
Güzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A ANTAKYA-HATAY
"Yemen'den Sibirya’ya "sloganıyla insan taşımacılığı yapan otobüs firmasıdır. Kuruluşu 1900'lü senelerin başına dayanmaktadır. İnsan taşımacılığından önce at sırtında postacılık, at arabası ile taş taşımacılığı ve taş ocağı işletmeciliği yapmışlardır. Kurucuları İsmail Kara ve Mehmet Selim kara kardeşlerdir. 1952 senesinde ilk olarak insan taşımacılığı işine başlamışlardır. Mersin-Tarsus-Adana-Ceyhan-Antakya hattında eski bir otobüs ile sefer yapmışlardır. 1968 senesinde yeni yerlere açılma düşüncesiyle Lübnan'a seferleri başlamıştır. Bu düşünce doğrultusunda 1974 senesinde Arabistan’a sefer düzenlemeye karar vermişlerdir. 1975 senesinden itibaren hac yolcularını taşımaya başlamıştır. Sadece Türkiye'den gelen hac yolcularını deyin Suriye'den gelen hac yolcuların da taşımaktadır.


Otobüs firmaları arasında ilkleri başaran bir firmadır. 1977 senesinde Suriye'den Romanya'ya İstanbul üzerinden otobüs seferleri yapılmıştır. Bunun dışında bir ilki gerçekleştiren firma, Riyad, Damman, Cidde ve Akabe üzerinden Mısır'a yolculuklar düzenlemeye başlamıştır. 1986 senesinden bu yana hac organizasyonu içerisinde bulunan firma çokça tercih edilen otobüs firmaları arasındaki yerini almıştır. Bünyesinde bulunan kendi otobüs filoları dışında bu hac zamanlarında kiraladıkları otobüsler ileride taşımacılık yapmaktadırlar. 


1990 yılındaki Körfez bunalımında firma oldukça büyük bir sevkiyat yapmıştır. 5 milyon yemen vatandaşının Arabistan'dan yemeni sevkiyatını bu firma gerçekleştirmiştir.
Türkiye de en çok noktaya ve en uzun mesafelere sefer yapan Has Turizm otobüs biletlerinizi en uygun fiyatlarda otobusbileti.com web sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Vizyon Ve İlkeleri


Coğrafi olarak çok büyük bir alanda insan taşımacılığı yapan kalitesi ve tecrübesi ile en çok tercih edilen otobüs firmalarındandır. Çok köklü bir otobüs firmasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle hac zamanında binlerceyi bulan personel sayısı ile işini seven güler yüzlü çalışanlar bünyesinde barındırıp müşteri memnuniyetini devamlılık kazandırmak istemektedir. İlkleri gerçekleştirmiş olmanın vermiş olduğu haklı gururu ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı hedef bilmiştir. Hiçbir zaman maddi kazançları müşteri memnuniyetini önüne koymamış olan firma bu ilkesinin devamlılığını sağlamaya devam edecektir.


Firmanın Sunmuş Olduğu Olanaklar


Büyük coğrafyada taşımacılık yaparken bu da seyahatler uzun sürecek demektir. Uzun sürecek seyahatler için konfor en çok aranan özelliklerdendir. Kaliteli ve konforu müşterilerine sunmaktadır. Koltukları ergonomik yapısı ile hiçbir rahatsızlığa neden olmaz. Teknolojinin önemine bilen firma yolcularına kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. Uzun oldukları daha keyifli hale getirecek kişiye özel televizyonlar ile canınız yol boyunca sıkılmayacaktır. Güler yüzlü personel tarafından yol boyunca yiyecek ve içecek servisleri vardır. Otobüs seyahatinin yanı sıra servis hizmeti de vermektedir.

Has Turizm Otobüs Seferlerimiz
Adana - Hatay
Antakya - Tarsus
Adana - Antakya
Hatay - Adana
Hatay - Mersin
Antakya - Adana
İskenderun - Adana
Mersin - Antakya
İskenderun - Tarsus
İskenderun - Mersin
Hatay - Tarsus
Tarsus - Antakya
Tarsus - İskenderun
Tarsus - Hatay
Mersin - İskenderun
Antakya - Mersin
Mersin - Payas
Mersin - Dörtyol
Adana - Payas
Adana - İskenderun
Adana - Dörtyol
Hatay - Sakarya
Sivas - Antakya
Mersin - Hatay
Tarsus - Dörtyol