Has Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Has Diyarbakır Hakkında

Has Diyarbakır

Has Diyarbakır İletişim

Telefon: 444 11 21
Telefon: 04122342160
Fax 4122342175
E-Posta: bilgi@hasdiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
Diyarbakır Şehirler Arası Otogarı, No: 30-31, Diyarbakır

Diyarbakır, yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Nüfus olarak en kalabalık on şehir arasındadır. Birçok doğal güzelliğe, eski yapılara, önemli camilere sahiptir. Bunların yanı sıra yöresel tatları da oldukça meşhurdur. Diyarbakır da devlet ve vakıf üniversiteleri de bulunmaktadır. Yıl içerisinde hem turist hem de öğrenciler tarafından çokça ziyaret edilmektedir. Sizlerde Diyarbakır’ın bu eşsiz güzellikleri görüp, mutfak lezzetlerinden tatmak isterseniz Diyarbakır’a bir yolculuk yapabilirsiniz.
Diyarbakır’a otobüs yolculuğu yapılacaksa da akıllara ilk gelen firma has Diyarbakır turizm olacaktır ki firmamızın biletleri Online-otobusbileti.com web adresinden kolayca satın alabilirsiniz.
Has Diyarbakır Turizm Hakkında
Merkezi Diyarbakır olmak üzere kurulan bir otobüs firmasıdır. Türkiye’de birçok ile seyahat imkanı sunan bu firma kaliteli ve konforlu bir yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden iletim numaralarıyla irtibata geçilebilecek Has Diyarbakır Turizm Anadolu da yolculuğun adresidir.
Has Diyarbakır Turizm Misyonu
• İnsan taşımacılığı sektöründe önde gelen firmalardan olmak
• Has Diyarbakır Turizmi tercih etmiş yolculara en iyi hizmeti vermek.
• Her bir yolculukta kendini yenilemeden daha iyisi olarak uğraşmak
Has Diyarbakır Turizmin Vizyonu
• Sektörle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek ve diğer firmalara örnek olmak
• Has Diyarbakır Turizme güvenip tercih eden yolcuların can ve mal güvenliğini sonuna kadar korumak
• Bu firmayla yolculuk eden müşterilerin haklarını korumak
• Has Diyarbakır turizm bünyesinde çalışan personelin haklarını koruyarak personel ile bir aile olmak.
Has Diyarbakır Turizmin Sunduğu Olanaklar
Diyarbakır denilince parmakla gösterilen, tercihin adresi olan, insan taşımacılığını karayolunda hakkıyla yapan Has Diyarbakır Turizm konforlu yolcuğu müşterilerine vermek için çabalamaktadır. Her bir yolculuk seferi diğerinden daha kaliteli olması için uğraşmaktadır.
Has Diyarbakır Turizm müşterilerin daha keyifli bir yolculuk geçirmesi için otobüslerini daha donanımlı hale getirmiştir. Günümüz teknolojisinden uzak kalınmaması için otobüslerde kablosuz internet bulunmaktadır. Bütün koltukların arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolculuğunuz daha renkli hale gelir ve sıkılmazsınız. 
Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecekler, ambalajlı taze yiyecekler güler yüzlü personel tarafından sizlere ikram edilir.
Has Diyarbakır Turizmin Seferleri
Firmanın yurdumuz il ve ilçelerinden birçok yere seferi vardır. Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Antalya, Balıkesir, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa ve Uşak’a seferleri mevcuttur.