Has Bingöl Online Otobüs Bileti

Has Bingöl Hakkında

Has Bingöl

Has Bingöl İletişim

Telefon: (0426)-444-22-12
Telefon: 4442212
E-Posta: bilgi@hasbingol.com.tr
Website:

Adres:
Bingöl Otogarı, Bingöl
Has Bingöl Turizm Genel Tanıtımı

2005 yılında Bingöl şehrini merkez alarak sağlam temeller üzerine kurulan kurulan Has Bingöl Turizm, kısa sürede sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile yükselen bir ivmeye sahip olmuş ve bugünlere kadar gelmeyi başarmış önemli bir firmadır. Geniş ulaşım ağına sahip bu firma arkasına almış olduğu müşteri desteğinin yanı sıra çalışanlarının da bu konuda büyük destek olması ile zamanla güçlü ve güvenilir bir isim olmayı başarmış ve gelişme göstermeye devam etmektedir. Alanında uzman kadrosunda yer alan güler yüzlü ve saygılı personel kadrosu ile başlattığı yolculuğunda durmaksınız çok sağlam adımlarla ilerleyen Has Bingöl Turizm, her gün düzenlemiş olduğu onlarca otobüs seferi ile farklı noktalardan seferler düzenleyerek Türkiye’nin en geniş ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren markalardan biri olmayı başarmıştır. Hizmet kalitesine sahip olduğu modern otobüs filosu ile de kalite katan Has Bingöl Turizm yolcularına kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmak adına çalışmalar yapmakta ve bu doğrultuda emin adımlar ile daha iyi noktalara gelmeye devam etmektedir.Sizde Has Bingö Turizm hizmet kalitemizin ayrıcalığını yaşamak; konforlu bir seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız otobusbileti.com web sitemizden otobüs biletinizi kolayca alabilir rezervasyonlarınızı rahatça yapabilirsiniz.


Has Bingöl Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Has Bingöl Turizm müşterilerine değer veren bir yapıya sahip olması ile tercih edilmesi oldukça muhtemel bir otobüs firmasıdır. Yine de hiç seyahat etmemiş insanlar için Has Bingöl Turizm ile seyahat etmek için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilmektedir:

Has Bingöl Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip olup teknolojik özellikler ile bezenmiş olup bu anlamda da beklentileri karşılayabilecek özelliklere sahip olarak yolcularına kaliteli bir yolculuk imkanı tanımaktadır.
İnsana değer veren bir firma olan Has Bingöl Turizm bu anlamda yolcuların geri dönüşlerini ve eleştirilerini göz önünde bulundurarak yenilenmeye ve bu doğrultuda hizmet vermeye özen göstermektedir.
Müşterilerine konuk gözüyle bakan Has Bingöl Turizm bu anlamda yolculuk esnasında ikram yaparken bir konuk ağırlar edası ile davranmakta ve müşterileri rahat ettirmek amacı ile her türlü detayı göz önünde bulundurmaya özen göstermektedir.
Varış noktalarınıza zamanında varmanızın yanı sıra güvenli bir biçimde ulaşabilmeniz için gerekli tüm önlemler alınmakta ve yolculuğunuzun sorunsuz şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.
Çalışanların tümünün nitelikli elemanlar olmasına özen gösterilmekte ve müşteriler ile aralarında saygı ve dürüstlük çerçevesinde bir ilişki oluşturulmasına ve güven duygusu ile hizmet vermeye özen gösterilmektedir.

Has Bingöl Turizm Özel Terminalleri

Has Bingöl Turizm yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan kendisi için ayrılmış peronlarda hizmet sunmaktadır. Peron bilgisi, otobüs bileti yahut iptali konusunda ise şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelerden hizmet alabilirsiniz. Online biletlerinizin dökümü için yine bu merkezlere başvurabilirsiniz.


Has Bingöl Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Has Bingöl Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özelliklere sahip plan Travego ve Mercedes otobüslerdir. Bu otobüslerde konforlu taşımacılık hizmeti verilmesinin yanı sıra TV, internet, USB girişleri ve kulaklık gibi donanımlar da yer almaktadır.


Has Bingöl Turizm Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptali için biletlerinizi sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelere teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde bilet iptal prosedürü kapsamında iptal söz konusu değildir.

Has Bingöl Turizm Otobüs Seferlerimiz

Elazığ - Adana
Malatya - Adana
Şanlıurfa - Ağrı
Kahramanmaraş - Adana
Ardahan - Erzurum
İskenderun - Elazığ
Eskişehir - Ankara
Gaziantep - Adana
Antalya - Adana
Hatay - Elazığ
Bursa - Ankara
İstanbul - Bingöl
Adana - Ağrı
Iğdır - Adana
Erzurum - Adana
Karakoçan - Gaziantep
Ankara - Bingöl
İstanbul (Anadolu) - Elazığ
Diyarbakır - Ağrı
Ağrı - Adana
Anamur - Mersin
Rize - Elazığ
Bayburt - Akçaabat
Manavgat - Adana
Mersin - Ağrı
Bingöl - Adana
Nizip - Diyarbakır
Çarşamba - Elazığ
Osmaniye - Ağrı
İzmir - Bingöl
Samsun - Bayburt
Dörtyol - Elazığ
Ergani - Bayburt
Kars - Bingöl
Alanya - Adana
Kırıkhan - Gaziantep
Kovancılar - Ankara
Gümüşhane - Bingöl
Turgutlu - Kayseri
Uşak - Elazığ
Hilvan - Elazığ
Ünye - Erzurum
Of - Diyarbakır
Ceyhan - Antalya
Ordu - Bayburt
Doğubeyazıt - Adana
İzmit - Bingöl
Afyonkarahisar - Bingöl
Sarıkamış - Erzurum
Serik - Gazipaşa
Akşehir - Malatya
Silifke - Antalya
Siverek - Elazığ
Kayseri - Afyonkarahisar
Fatsa - Elazığ T
arsus - Antalya
Konya - Afyonkarahisar
Taşucu - Alanya
Giresun - Bayburt
Trabzon - Aşkale