Gülen Turizm Online Otobüs Bileti

Gülen Turizm Hakkında

Gülen Turizm
Bilgi bulunamadı!

Gülen Turizm İletişim

Telefon: (0850)-532-00-66
Telefon: 02126584081
Telefon: 02126583283
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 9, Bayrampaşa, İstanbul
Vizyonumuz

Teknoloji'yi sizeler için takip eder ve ilk uygulayan firma olma gurunu yaşamaktadır. Yenilikçi uygulamaları ile öncü olma özelliğini koruyan Gülen Turizm Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği ilkleri ve ilkeleriyle de sektörün standartlarını belirlemeyi sürdürmektedir.Ayrım yapmadan, verdiği söz ve taahhütlerin arkasında duruşu, araştırmacı yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla olduğu kadar; sorunları tüm gerekli platformlarda, hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak gündeme getiren bir kanaat önderi olarak da sektörün gelişimini ve standartlarının yükselmesini sağlayan kararların alınmasında söz sahibidir..

Misyonumuz

Yolculuğunuz esnasında sizler için seçtiğimiz hijyenik açık büfe ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz. Soğuk - Sıcak içeceklerden, tatlı - tuzlu özel ikramlar sizler için hazırlandı. Her geçen gün yolcularımızdan gelen talepler doğrultusunda yenilenen Gülen Turizm Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği ikram menüsü, markalı ve kapalı ürün çeşitliliği ile bir yolculuk sunuyor.

Güvenli ve konforlu Gülen Turizm Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği seyahatleriniz, her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik sayesinde artık çok daha keyifli. Birbirinden çeşitli film, oyun, TV ve daha birçok multimedya özelliğe sahip ekran içerikleri, her yaş grubuna ve tercihe uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanıyor.
 

Bagaj Proceduru

Güvenliğiniz için eşyanızı bagaja kendiniz teslim ediniz ve mutlaka bagaj kuponunuzu isteyiniz.Yolcularımız için tanınan ücretsiz bagaj hakkı 30 kg.?dır. Bu miktarı aşan yükler için ekstra ücret alınır.Bagaja teslim edilmeyen eşyaların (otobüs içi koltuk üstü raflarda,koltuk filesinde veya ayak ucunda unutulması, kaybı veya çalınması durumunda tüm mesuliyet yolcunun kendisine aittir.

TAŞINMAZLAR bölümünde belirtilmiş kurallara uymayan yolcularımızın uğrayabileceği maddi ve manevi zararlardan Gülen Turizm sorumlu tutulamaz. Kırılabilir eşya ve bozulabilir madde,Ticari değeri haiz menkul mal,Elektronik cihaz,Müzik aleti, Değerli eşya (para, mücevherat, ticari ve kıymetli doküman, pasaport, kimlik vb.

Yolculuk sonunda, kupon karşılığı bagaja teslim edilmiş eşyanın çıkmaması (kaybolması) durumunda yolcumuz aynı gün kendisine en yakın Gülen Turizm Bürosuna başvurarak Kayıp Bagaj Formu doldurması gerekir.

 

Online İşlemler

Online sistem üzerinden alımını yaptığınız biletinizin iptal işlemini, biletinizi yazdırmadığınız süre içerisinde yine online işlemlerden  Online-otobusbileti.com web sitemizi ziyaret ederek ya da 0850 532 0 066 numaralı çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon süreleri sistem tarafından otomatik olarak belirlenmekte olup, yolcu belirtilen süre içerisinde rezervasyonu bilete dönüştürmek zorundadır. Rezervasyon süresi içerisinde bilete dönüştürülmeyen işlemler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Yazdırılmamış biletlerinizi araç hareket saatinden en az 12 saat öncesine kadar, bilet ile birlikte şehir içi bilet satış ofislerimize giderek iptal ettirebilirsiniz. Kaybedilen bilet veya yolculuk kuponları için hiçbir ücret iadesi yapılmaz, yolculuk hakkı verilmez

Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili Karayolu Taşıma Kanunu 38/9 maddesi gereği; otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarda bilet ücretinin tamamını iade etmek zorundadır. Açığa alınan biletler 3 (Üç) Ay geçerlidir.3 (Üç) ay içerisinde kullanılmayan biletler sistem tarafından otomatik olarak silinir.Bilet iptali ve değişikliği ile ilgili işlemlerinizi bilet satış noktaları ve online işlemlerden gerçekleştirebilirsiniz.

Karayolu Taşıma mevzuatına göre, 6 yaş ve üzeri tüm yolcuların ayrı koltukta seyahat etmesi zorunludur. 6 ile 12 yaş arası yolcular için Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenen ücret tarifesi üzerinden % 30 indirimli olarak uygulanmaktadır.

Karayolu Taşıma mevzuatına göre, en az % 40 oranında engelli olduğunu belgeleyen yolcular için bilet ücreti, Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenen ücret tarifesi üzerinden % 30 indirimli olarak uygulanmaktadır.

Gülen Turizm Otobüs Seferlerimiz

Aksaray - Antalya
Aksaray - Kirşehir
Aksaray - Konya
Aksaray - Yozgat
Ankara - Bolu
Ankara - İstanbul
Ankara - İzmit
Ankara - Kirikkale
Ankara - Sakarya
Ankara - Yozgat
Antalya - Aksaray
Antalya - Isparta
Antalya - Kirşehir
Antalya - Konya
Antalya - Yozgat
Isparta - Aksaray
Isparta - Antalya
Isparta - Kirşehir
Isparta - Konya
Isparta - Yozgat
İstanbul - Ankara
İstanbul - Kirikkale
İstanbul - Yozgat
İzmit - Kirikkale
İzmit - Yozgat
Kirşehir - Aksaray
Kirşehir - Antalya
Kirşehir - Isparta
Kirşehir - Konya
Kirşehir - Yozgat
Konya - Aksaray
Konya - Antalya
Konya - Isparta
Konya - Kirşehir
Yozgat - Konya
Sakarya - Ankara
Sakarya - Kirikkale
Sakarya - Yozgat
Yozgat - Aksaray
Yozgat - Ankara
Yozgat - Antalya
Yozgat - Bolu
Yozgat - Isparta
Yozgat - İstanbul
Yozgat - İzmit
Yozgat - Kirşehir
Yozgat - Konya
Yozgat - Sakarya