Doğu Karadeniz Online Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz Hakkında

Doğu Karadeniz
Bilgi bulunamadı!

Doğu Karadeniz İletişim

Telefon: (0464)-612-40-74
Telefon: 04646124253
Telefon: 04646124254
Website:

Adres:
Pazar Mahallesi, Dikmen Caddesi, No: 29/37, Pazar, Rize

Doğu Karadeniz Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

H****

T****

19-06-2020

Ne Zaman otobüs Tiflis varme?


Merkezi Rize ilinde bulunan Doğu Karadeniz Ekspres taşımacılık firmasının kuruluş yılı 1968 senesidir. Merhum Selahattin Kanburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulmuş olan firmamız zamanla profesyonel bir taşımacılık anlayışına gitmiş ve bünyesinde birçok esnafın bulunduğu bir ortaklıktan ulaşım ağına ulaşmıştır.

HİZMET VE PROGRAMLARI

Doğu Karadeniz Ekspres düzenlediği tüm seferlerde yolcularına birçok ikram ve hizmeti eksiksiz bir şekilde sunmaktadır. Molalı seferleri içerisinde hem sıcak ( çay – nesacafe) hem de soğuk içecek ikramını veren firmanın otobüs içi diğer hizmetleri de bulunmaktadır. 10 inç ekran boyutundaki tv ekranları her yolcu koltuğunun arkasında yer almaktadır. Koltuk ekran LCD’ler üzerinden her türlü ve farklı kategorilerdeTV ve film gösterimleri vardır. Koltuklar üzerinden ayrıca müzik dinleme özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca seferlerde yer alan otobüsler içerisinde WİFİ hizmeti de ücretsiz olarak mevcuttur. Araçlarımız telefon ve diğer cihazlarınızı şarj edebileceğiniz kitlere ve usb girişlerinede sahiptir.Karadeniz ve Doğu Karadeniz bölgelerindeki seyahatlerinizde huzurlu ve konforlu bir yolculuk geçirmek için Doğu Karadeniz Ekspres firmamızı tercih edebilir; Doğu Karadeniz Ekspres otobüs biletlerinizi online-otobusbileti.com adresinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

SEFERLERİ

Doğu Karadeniz Ekspresin ana merkezi olan Rize ilinden ve Rize iline bağlı Pazar ilçesinden kalkan seferlerimiz mevcuttur. Bu seferlerin ulaştığı noktalardan aynı şekilde Rize ili merkezli olmakla beraber Gürcistan’ın Batum şehrine kadar seferler mevcuttur. Doğu Karadeniz’in Hopa ilçesinden hatta Gürcistan’ın Tiflis şehrinden kalkan seferler, Doğu Karadeniz sahili boyunca tüm ilçe terminallerinden yolcularına alarak, Afyon, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Sakarya, Samsun ve Uşak illerine varan seferleri mevcuttur. Bu illerden yine Doğu Karadeniz sahili boyunca Gürcistan’ın Batum şehrine kadar dönüş rotası mevcuttur. Bu seferlerden Rize – Ankara seferi için günde iki sefer bulunmaktayken diğer iller için günde sadece bir sefer imkanı vardır.
 
ŞEHİRLER ARASI KONAKLAMA TESİSLERİ

ÇAVUŞLU DİNLENME TESİSLERİ

Firma düzenlediği seferlerde molaları kaliteli tesislerde vermektedir. Giresun ili içerisinde ve il merkezine 70 km mesafedeki Çavuşlu dinlenme tesisleri restoranı, çay salonu ve fastfood imkanı yanında marketi ile de ihtiyaçların karşılandığı bir konumdur. Mescit ve tuvaleti bulunan tesise 0454-5230031 telefon numarası ile ulaşmanız mümkündür.

MAVİOCAK DİNLENME TESİSİ

Ayrıca Çorum ili Sungurlu ilçesinde yer alan Mavi Ocak Dinlenme tesisleri de restoranı, çay ikramı, market ve mescit, tuvalet olanakları ile tesislerinde yolcuları ağırlamaktadır. Sungurlu ilçesine 5 km mesafedeki tesise 0364-3130033 telefonlarından ulaşabilirsiniz.
 

OTOBÜS FİLOSU

Doğu Karadeniz Eksprese ait otobüsler 2+2 ve 2+1 özellikli son model otobüs markaları ile her gün seferlerine devam etmektedir. Otobüslerinin çoğunluğu Mercedes ve Man markadır.

DOĞU KARADENİZ EKSPRES SEFERLERİMİZ

Trabzon - Ankara
Rize - Ankara
Pazar - İstanbul
Samsun - Arhavi
Arhavi - İstanbul
Ordu - Ankara
Antalya - Hopa
Isparta - Rize
İzmir - Hopa
Manavgat - Hopa
Ardeşen - İstanbul
Hopa - Ankara
Ankara - Trabzon
Ankara - Rize
Ankara - Hopa
İstanbul (Anadolu) - Trabzon
Giresun - İstanbul ,
Trabzon - İstanbul
Samsun - Rize
İstanbul (Anadolu) - Rize
İstanbul (Anadolu) - Giresun
İzmir - Rize
Ankara - Araklı
Antalya - Trabzon