Tekirdağ'a modern otobüs terminali

Tekirdağa modern otobüs terminali

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa  İlçesi'nde yapımı uzun yıllardır ihmal edilen ve önemli ihtiyaçlardan olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali'nin temel atma törenini 23 Ekim günü gerçekleştirecek. 15 bin metrekare kapalı alan, 20 bin metrekare açık alan, toplamda 35 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali'nin inşaat alanı da 6440 metrekare olacak. Günümüz teknolojisine uygun, modern bir tesis olacak olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali, sürekli olarak artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.
Otogar binasında, bilet satış ofisleri, firma odaları, restoran, kafeterya, 150 kişilik konferans salonu, sığınak ve mekanik mahaller, 290 araçlık kapalı otopark, lastik tamir yağlama ünitesi,araç bakım merkezi, şehir içi minibüsleri ve belediye otobüslerinin durak ve aktarma merkezi; açık alanlarda şehirlerarası yolcu otobüs peronları, ilçe ve köy minibüslerinin peronları, otobüs ve minibüs park alanları da yer alacak.  

Yetkililer, 23 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 16.00'da gerçekleştirilecek olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali'nin temel atma törenine tüm halkı davet etti.

Tekirdağ otobüs biletleri en uygun fiyatlarla online-otobusbileti.com da.Detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için web adresimiz online-otobusbileti.com 'u ziyaret edebilirsiniz.
Görüş Bildir

Görüşlerinizi Bildirin

Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.